Jesenný biznis workshop na tému: "Prezentovanie podnikateľského nápadu pred investorom" 27.11.2018
Tento formulár slúži na registráciu účastníkov na workshop "Prezentovanie podnikateľského nápadu pred investorom", ktorý organizuje Inkubátor Vedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "Inkubátor VP UK"; bližšie web: https://cusp.uniba.sk/inkubator) v spolupráci s Fakultou managementu Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "FM UK") a pozvaným mentorom z praxe.Sign in to Google to save your progress. Learn more
O workshope
Prakticky zameraný workshop je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o podnikanie, aj keď zatiaľ nemajú vlastný podnikateľský nápad. Workshop je lektorovaný skúseným lektorom a mentorom z podnikateľskej praxe. Cieľom workshopu je naučiť sa, ako úspešne predstaviť a prezentovať biznis nápad pred investorom, ako sa vyhnúť chybám a dobre sa pripraviť na stretnutie s investorom.
Čo sa dozvieš?
Kedy hľadať investora? Ako pripraviť investičný návrh? Ako spoznať a identifikovať dobrého investora? Ako zaujať investora do 3 minút - elevator pitch? Ako pripraviť dobrú prezentáciu, vyhnúť sa chybám a zvýšiť svoju šancu na úspech? Odpovede na tvoje otázky od skúseného lektora a mentora.
Lektor - Mgr. Peter Marcin, PhD.
Pôsobí na Katedre stratégie a podnikania FM UK, kde vyučuje predmety s tématickým zameraním na podnikanie. Ako projektový manažér zároveň vedie Poradenské a rozvojové centrum pri FM UK (PRC). Má praktické skúsenosti s podnikaním a pôsobí ako konzultant a mentor pre rozbeh a rozvoj podnikania.
Mentor - Mgr. Slavomír Hruška
Je skúsený podnikateľ a investor. Ako spoluzakladateľ medzinárodne úspešného startupu Localization Guru a zároveň ako investičný manažér pôsobiaci v spoločnosti Investeers získal jedinečné skúsenosti a dôverne pozná obidve prostredia - prostredie startupov, ich budovania a manažovania, ako aj prostredie investorov a investovania do výnimočných zakladateľov s víziou.
Kedy?
Utorok 27.11.2018 od 16:00 - 18:00 h
Kde?
Univerzita Komenského v Bratislave, Vedecký park, Ilkovičova 8, Bratislava - konferenčná miestnosť č. 187 (prízemie)
Podmienky registrácie a účasti na workshope:
Na workshop je možné zaregistrovať sa najneskôr do pondelka 26.11.2018.
Prosíme o bezodkladné informovanie v prípade neúčasti na mailovú adresu: miriam.marcisova@uniba.sk.
Účasť na workshope je bezplatná.
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Som v kategórii: *
Fakulta UK (vyznačiť pre kategóriu študent/doktorand/zamestnanec) / Iné (uviesť názov organizácie pre kategóriu absolvent UK/Iné) *
Môj podnikateľský nápad je v štádiu *
Moje otázky k téme workshopu pre lektora a mentora:
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Tieto súhlasy dávate dobrovoľne a môžete ich kedykoľvek odvolať alebo obnoviť prostredníctvom e-mailovej adresy miriam.marcisova@uniba.sk. Informácie o Vašich právach pri spracúvaní Vašich osobných údajov ako sú napríklad právo na prístup k Vašim osobným údajom alebo právo na vymazanie Vašich osobných údajov a kontaktné údaje na zodpovednú osobu vykonávajúcu dohľad nad spracúvaním osobných údajov na UK sú dostupné na stránke: https://uniba.sk/o-univerzite/uradna-vyveska/ochrana-osobnych-udajov/.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy