11/6/2019 CHCEME DEMISI!
Milí přátelé, v úterý 4/6 s velkou pravděpodobností zaplníme celé Václavské náměstí. Pokud se to podaří, půjde o největší demonstraci od roku 1989. K tématu nezávislosti justice a pochybné výměny ministra spravedlnosti se navíc přidává další aktuální problém premiérova střetu zájmů a dotací pro Agrofert, které teď v konečném důsledku uhradí čeští daňoví poplatníci. Premiér svými osobními problémy poškozuje celou zemi. V tuto chvíli pokládáme za důležité protestovat dál.

Co však pokud se nevejdeme na Václavské náměstí? Zní to neuvěřitelně, nenapadlo by nás to ani ve snu, ale vypadá to, že se to uskuteční. Pokud se nevejdeme na Václavské náměstí, svoláme další protest na Letenskou pláň. Přesné datum a čas zveřejníme v úterý na Václaváku. Budeme však potřebovat Vaši pomoc!

Proto se v úterý 11/6 uskuteční další vlna protestně-diskusních setkání po celé republice. Jejich hlavním záměrem však tentokrát nebude jen protestovat, ale především pozvat co nejvíce lidí z Vaší obce na Letnou.

Setkání 11/6 by proto mělo být kratší (cca 30-45 minut) a jeho druhou částí by mělo být to, že všichni účastníci dostanou několik letáků s důležitými informacemi a pozvánkou, projdou městem a na Letnou pozvou co nejvíce lidí.

Pomozte nám prosím zorganizovat takové protestně-diskusně-zvací setkání ve Vaší obci!

Jak to funguje?

1) Rozmyslete si, jestli do toho jdete.
2) Rozmyslete si odpovědi na otázky v tomto dotazníku.
3) Zaregistrujte se (vyplňte dotazník), a to nejpozději do 9. 6. do 23:00, nicméně čím dříve se zaregistrujete, tím více času budete mít na přípravu.
4) My do pár dnů potvrdíme Vaši registraci a pošleme Vám INSTRUKCE.
5) Jakmile bude Vaše setkání potvrzeno a pročtete si INSTRUKCE, můžete začít zvát lidi osobně, mailem, plakáty...
6) My Vaše setkání zaneseme do Mapy a Seznamu všech zúčastněných obcí, které budeme průběžně zveřejňovat.
7) Ve středu 5. 6. Vám pošleme informačně-zvací leták na Letnou. Tento leták prosím vytiskněte v dostatečném množství. (Několik pro každého účastníka).
8) V neděli 10. 6. Vám pošleme krátký text společného Prohlášení.
9) Vy v úterý 11. 6. pomůžete akci trochu usměrnit, aby vše zdárně proběhlo
10) Do pátku 14. 6. Nám pošlete E-MAILEM 5 nejlepších fotografií (jednu z nich skupinovou) a POČET lidí, kteří se setkání zúčastnili. Více fotografií neposílejte, nejsme schopni je zpracovat. Neposílejte ani odkazy na Facebook, sdílené disky, úschovny apod. Velmi nám tím pomůžete.

P. S. Prosíme Vás, abyste setkání organizovali jako čistě občanskou - nepolitickou akci. Každé veřejné setkání samozřejmě má politický rozměr, není ale dobré, aby setkání s nadstranickým cílem organizovala konkrétní politická strana - to může celou řadu potenciálních účastníků odradit. To neznamená, že setkání nemohou uspořádat členové politických stran, místní zastupitelé, starostka, atd. - naopak, členství a činnost v politických stranách či funkcích pokládáme za hodnotné. Pouze si musíte dát pozor a setkání důsledně pojmout jako svolané občany, nikoliv politickými stranami. Akce by tedy neměla být propagována pod hlavičkou jakékoli strany a neměla by na ní zaznívat agitace ve prospěch té či oné politické strany. Držte se obecných demokratických principů a toho, co je dobře či špatně. Děkujeme!

P. P. S. Zapojených obcí přibývá. VELICE PROSÍME, ABYSTE FORMULÁŘ VYPLNILI ÚPLNĚ A PŘESNĚ PODLE POKYNŮ. ŘEŠENÍ JAKÝCHKOLI ZMĚN, DOPLNĚNÍ A VÝJIMEK JE V TOMTO OBJEMU OBROVSKY NÁROČNÉ. MOC NÁM TÍM POMŮŽETE.

Tak teď už víte všechno! Tak s chutí do toho :)

*************************************************
Informace o ochraně osobních údajů: https://www.milionchvilek.cz/privacy-policy

Jméno + Příjmení *
Your answer
Obec, v níž chcete pomoci. *
Your answer
PSČ obce *
Your answer
Kde přesně se setkání ve Vaší obci uskuteční? (uveďte přesnou adresu, ať jsme schopni místo najít na mapě) *
Your answer
KDY? *
Bude součástí setkání i pochod? *
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Máte zkušenosti s pořádáním podobné akce? *
Máte nějakou otázku?
Your answer
DÍKY, ŽE DO TOHO JDETE S NÁMI!
Your answer
Odkaz na FB událost, pokud ji máte založenou (přesvědčte se, že je událost veřejně přístupná; velmi nám pomůže, když založíte událost rovnou a nebudete spoléhat na její pozdější doplnění):
Your answer
P. P. S. Pokud chcete, abychom Vám poslali placky Milion chvilek, napište prosím, kolik jich chcete a ADRESU, na niž máme placky odeslat.
Your answer
Můžeme poskytnout Váš mail a telefon lidem, kteří se na nás obrátí s tím, že by rádi s organizací protestu ve Vaší obci pomohli?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service