REĢISTRĀCIJAS ANKETA Gulbenes novada Apkaimes ideju darbnīcas 2021 "ESI AKTĪVS- IESAISTIES!"
Lai turpinātu 2015. un 2018.gada iniciatīvu un apzinātu aktīvo Gulbenes novada iedzīvotāju dzīvesvietas uzlabošanas vajadzības, prioritātes, problēmas un to iespējamos risinājumus, kā arī, lai noskaidrotu pašu iedzīvotāju līdzdalības iespējas, biedrība "SATEKA" organizē iedzīvotāju Apkaimes ideju darbnīcas 2021 "ESI AKTĪVS- IESAISTIES!". Darbnīcas notiks visos Gulbenes novada 13 pagastos - Beļavas, Daukstu, Druvienas, Galgauskas, Jaungulbenes, Lejasciema, Litenes, Lizuma, Līgo, Rankas, Stāmerienas, Stradu, Tirzas un Gulbenes pilsētā.

Apkaimes ideju darbnīcās tiks apzinātas iedzīvotāju vajadzības un idejas savas dzīvesvides uzlabošanai, kā arī diskutēts par sabiedrības līdzdalību lēmumu pieņemšanā, novērtējot līdzšinējās sadarbības stiprās un vājās puses, tādējādi, rodot ieteikumus un priekšlikumus mērķtiecīgai un efektīvai vietējo iedzīvotāju sadarbībai ar sabiedriskajām organizācijām, iestādēm, uzņēmējiem un novada pašvaldību.

Apkaimes ideju darbnīcās paustās vajadzības, viedokļi un idejas apkopotā veidā būs pieejams jebkuram interesentam. Šos apkopojumus biedrība “SATEKA” izmantos savā darbībā - izstrādājot biedrības darbības teritorijas attīstības stratēģiju 2023-2027 un dažādus projektus, lai veicinātu teritorijas vajadzību izpildi un rastu vietējās sabiedrības noteikto prioritāšu un problēmu risinājumus.Tāpat, Apkaimes ideju darbnīcu apkopojumus varēs izmantot jebkura sabiedriskā organizācija, iestāde, uzņēmums, kurš vēlas apzināt savas teritorijas vajadzības un no iedzīvotāju idejām izskanējušās attīstības iespējas, kā arī tās var izmantot savu projektu ideju pamatošanai un finansējuma piesaistei. Savukārt, Gulbenes novada pašvaldība tos varēs izmantot novada attīstības dokumentu un projektu sagatavošanā.

Apkaimes darbnīcās tiks uzņemtas un publicētas fotofiksācijas.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu - sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs), +371 29177019 (Daiga)!

ESI AKTĪVS - IESAISTIES! VEIDOSIM SAVU VIDI KOPĀ!

UZ TIKŠANOS APKAIMES DARBNĪCĀS!
Vārds, Uzvārds *
E-pasta adrese
Dalība apkaimes darbnīcā *
Required
Piekrišana *
Aktivitāte norisinās projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/046 “Kopā veidota nākotne – tā ir Tava iespēja!” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Darbnīca norisināsies ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sateka. Report Abuse