Formularz zgłoszeniowy na spotkanie kod.Starter('Wielki finał');
Witaj na stronie formularza zgłoszeniowego.
Spotkanie dedykowane jest rodzicom oraz dzieciom.

W tym dniu nie będziemy programować, ale będziemy się inspirować! To spotkanie dla rodziców. Odwiedzą nas Geektata, czyli Paweł Stempniak autor bloga www.geektata.pl. Paweł opowie o tym jak nie będąc programistą wspierać dzieci w rozwijaniu ich pasji do nowych technologii. Spotkamy się również z Michałem Schulzem współzałożycielem pierwszego gdańskiego Coder Dojo i posłuchamy jego dzieci, które opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z nauką programowania. A na koniec powiemy o naszych przyszłorocznych planach.

Termin: piątek, 25.11.2016, 18:00 – 19:30
Miejsce: Inkubator STARTER, ul. Lęborska 3b, Gdańsk

Zanim wypełnisz formularz, proszę zapoznaj się z poniższymi uwagami:
1. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
2. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól nie zapomnij kliknąć przycisku "Prześlij".

Do zobaczenia! :)

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Czy przyjdziesz ze swoimi dziećmi? *
Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na wcześniejsze pytanie, wpisz liczbę miejsc, którą powinniśmy zaraezerwować dla dzieci.
Akceptacja regulaminu *
Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem uczestnictwa w warsztatach i zobowiązuję się do jego przestrzegania oraz zaspokojenia zobowiązań wynikających z faktu przystąpienia do Projektu i naruszenia warunków uczestnictwa. Oświadczam, iż wszystkie dane zawarte w Formularzu są zgodne ze stanem prawnym i faktycznym. Jestem świadomy/a odpowiedzialności prawnej z tytułu podania danych nieprawdziwych. Regulamin dostępny jest pod adresem: www.koduj.inkubatorstarter.pl
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie oraz umieszczenie w bazie danych Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości moich danych osobowych/danych osobowych w.w. osoby niepełnoletniej, która pozostaje pod moją opieką, w celu realizacji warsztatów w ramach projektu kod.Starter();, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że administratorem tak zebranych danych osobowych jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, z siedzibą w Gdańsku przy ul. Lęborskiej 3b; dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, realizacji warsztatów; podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udziału w warsztatach; mam prawo dostępu do treści w.w. danych i ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy