Putovní výstava Pocta Rychlým šípům
Výstava Pocta Rychlým šípům měla premiéru na veletrhu Svět knihy v Praze ve dnech 10. - 13 května 2018. Od 21. května do konce června 2018 výstava vévodila Galerii Lucerna ve Vodičkově ulici v Praze 1.
S realizací výstavy pomohla společnost Svět knihy, s.r.o. V rámci její kampaně na podporu četby knih Rosteme s knihou bude výstava v následných měsících putovat po knihovnách a dalších místech v celé České republice. Pokud máte zájem výstavu představit také u vás, zapište se do formuláře.

Loňská výstava o kreslířích knih Jaroslava Foglara navštívila už 20 míst v celé ČR. Knihovny si ji podle námi sestaveného rozvrhu stále ještě mezi sebou posílají.
Potřebujeme, aby výstava byla cca měsíc na jednom místě. Poslední týden v měsíci je určen na přesun (poštou, kurýrem, osobně) a na instalaci na novém místě. Pokud se dodržuje domluvený harmonogram, mohou se plánovat místní vernisáže, prezentace v tisku atd.
Výstavu půjčujeme zdarma knihovnám a městským kulturním centrum. Vystavovatel musí pouze včas poslat na své náklady pečlivě zabalenou výstavu na další místo.
Pokud chcete na výstavě vybírat vstupné, nutno se domluvit na provizi (cca 10-15 %) pro Skautskou nadaci Jaroslava Foglara. Nekomerční projekty mají přednost při domlouvání rozvrhu výstavy.
Rychlé šípy v prosinci 2018 oslaví 80. narozeniny. Skautská nadace Jaroslava Foglara se svými partnery připravuje množství akcí k oslavě tohoto významného výročí. Také vaše výstava se může k oslavám připojit.
www.Rychlesipy.org www.Rostemesknihou.cz

Email address *
Jméno *
Your answer
Telefon *
Your answer
Instituce *
Your answer
Požadovaný začátek výstavy *
MM
/
DD
/
YYYY
Požadovaný konec výstavy *
MM
/
DD
/
YYYY
Vaše poznámka
Připomínáme, že z poptávky sestaví "Rosteme s knihou" harmonogram. Vynasnažíme se vyhovět každému, ale dřívější zájem má přednost, preferujeme kalendářní měsíc na jednom místě a poslední týden na přesun a další instalaci. Každému bude potvrzen termín a výstava bude uvedena ve veřejném kalendáři putování výstavy Pocta RŠ. Jistě dojde ke kolizím termínů, takže žádáme o vstřícnost také na straně vystavovatelů. Vždy budeme hledat nějaký kompromis a pochopení žádáme i od vás. Chcete připsat nějakou poznámku?
Your answer
Mladým patří svět, Rychlé šípy VPŘED.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stinadla.cz. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms