Реєстрація на участь в менторській програмі Креативної Практики
Вітаємо!

Дякуємо, що перейшли до форми реєстрації в менторській програмі Креативної Практики. Для нас це дуже важлива ініціатива, адже менторства — значуща складова становлення молодих фахівців.

На ранньому етапі кар’єри в дизайнерів виникає багато запитань. Що не так з моїм дизайном? Яких помилок я припустився? Як мені підвищити свій рівень? Як розвивати портфоліо? Як знайти першу роботу? Що не так з моїм резюме?

І саме ментори часто дають відповіді на більшість цих питань. Тож наша команда формує мережу менторів, до якої ми запрошуємо фахівців, що мають досвід роботи в дизайні та щире бажання допомагати молодим дизайнерам зростати та розвиватись.

Щоб потрапити до формату обов’язково потрібно заповнити невеличку форму, написати тут мотиваційний лист та надіслати посилання на ваше портфоліо.

Щиро ваша,
Команда Креативної Практики
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я *
Вкажіть, будь ласка, українською мовою
Ваше прізвище *
Вкажіть, будь ласка, українською мовою
Ваша електронна адреса *
Альтернативний спосіб зв'язку з вами *
Вкажіть, будь ласка, ваш телефон чи Telegram-контакт
З ким з перелічених менторів, ви б хотіли пройти навчання?
Ваш мотиваційний лист *
Розуміємо, що ця форма не дуже зручна, тож ви можете написати текст у будь-якому редакторі, а після цього — скопіювати його у наявне поле для відповіді :) В мотиваційному листі опишіть своє бачення того, навіщо вам дизайн, чого ви очікуєте від програми та ментора. Якщо знаєте, до якого ментора хотіли б потрапити, напишіть, чому саме до цього фахівця.
Посилання на ваше портфоліо *
З якими графічними редакторами ви вже вмієте працювати?
Персональні дані *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of CASES.MEDIA. Report Abuse