Formularz zamówienia gadżetów
Cieszymy się, iż biorą Państwo udział w programach edukacyjnych Polskiej Akcji Humanitarnej.

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z zasadami dystrybucji gadżetów w szkołach, opisanych poniżej.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zasady dystrybucji gadżetów
Krok 1
Szkoła składa zamówienie na określoną liczbę gadżetów do dystrybucji w okresie nie dłuższym niż 70 dni. Stowarzyszenie Przyjaciół PAH (SPPAH) realizuje zamówienie do maksymalnie 2 tygodni od momentu otrzymania zamówienia.

Krok 2
Szkoła lub Rada Rodziców przy szkole podpisuje umowę ze Stowarzyszeniem Przyjaciół PAH na dystrybucję gadżetów. W przesyłce z zamówionym towarem znajdą Państwo:
• umowę w 2 egzemplarzach  
• fakturę VAT (SPPAH wystawia fakturę na kwotę odpowiadającą wartości towaru zamówionego z terminem płatności 14 dni od zakończenia obowiązywania umowy (w umowie data ta jest określona jako Termin sprzedaży).

Krok 3
Szkoła odsyła 1 podpisany egzemplarz umowy na adres: Polska Akcja Humanitarna, al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa z dopiskiem na kopercie „SPPAH”.

Krok 4
W umowie określony zostaje Termin sprzedaży (jest to data zasugerowana przez szkołę w zamówieniu jako data zakończenia dystrybucji gadżetów, jednak nie późniejsza niż 70 dni od daty złożenia zamówienia).

W ciągu 14 dni od zakończenia sprzedaży szkoła informuje o zakończonej akcji e-mailem na adres: sppah@sppah.org.pl. przesyłając raport sprzedaży najpóźniej do dnia zakończenia obowiązywania umowy.

Raport powinien zawierać:
- Ilość zamówionych gadżetów
- Ilość sprzedanych gadżetów
- Ilość zwróconych gadżetów
- Kwotę ze sprzedaży

Uwaga! Szkoła musi poinformować o ilości sprzedanych gadżetów najpóźniej w dniu zakończenia umowy!

Jeśli szkoła sprzeda wszystkie gadżety, w tym samym terminie 14 dni ureguluje płatność na podstawie faktury. Uprzejmie prosimy o podawanie numeru faktury w tytule przelewu.
• jeśli szkole nie uda się sprzedać wszystkich zamówionych towarów niewykorzystaną liczbę należy zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakończenia obowiązywania umowy na adres: Polska Akcja Humanitarna, al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa z dopiskiem na kopercie „SPPAH”) najtańszą przesyłką Poczty Polskiej na koszt SPPAH.
Po otrzymaniu zwrotu towaru  i na podstawie otrzymanego raportu SPPAH wystawi fakturę korygującą z datą płatności 14 dni od daty wprowadzenia zwróconych gadżetów na stan magazynu. Na jej podstawie Szkoła wpłaca zebrane pieniądze na konto SPPAH.
Zamawiający płaci wyłącznie za towar faktycznie sprzedany. Płatność dokonywana jest po zakończeniu Akcji.

Krok 5
Szkoła otrzymuje podziękowanie za udział w Akcji, a Koordynator/ka otrzymuje zaświadczenie mówiące o koordynacji działań na terenie szkoły w ramach akcji na podstawie przesłanej relacji. Formularz relacji dostępny na stronie PAH. Podziękowania i zaświadczenia wysyłamy raz w miesiącu. Prosimy, aby zwrócić uwagę, iż wszelką korespondencję z SPPAH należy kierować na adres: Polska Akcja Humanitarna, Al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa, z dopiskiem na kopercie "SPPAH"

UWAGA!
Zwracamy się z prośbą by nauczyciele przed złożeniem zamówienia ustalili z Dyrekcją bądź księgowością szkoły czy faktura może być wystawiona na szkołę czy na Radę Rodziców.Dane adresowe szkoły
Uwaga! Na ten adres zostaną wysłane zamawiane gadżety
numer i pełna nazwa szkoły *
ew. nazwa stowarzyszenia, drużyny harcerskiej itp.
ulica, nr budynku *
kod pocztowy *
miejscowość *
telefon szkoły *
e-mail szkoły *
Dane do faktury
Wypełnić jeśli dane różnią się od podanych powyżej
numer i pełna nazwa szkoły / Rady Rodziców
ew. nazwa stowarzyszenia, drużyny harcerskiej itp.
ulica, nr budynku
kod pocztowy
miasto
NIP szkoły / Rady Rodziców *
Osoba odpowiedzialna za dystrybucję gadżetów i akcję w szkole
Koordynatorem/ką Akcji powinien/powinna być nauczyciel/ka lub inna osoba pełnoletnia.
imię i nazwisko *
e-mail *
telefon kontaktowy *
Proponowana data zakończenia przez szkołę dystrybucji gadżetów (dzień –miesiąc –rok) *
Nie później niż 70 dni od dnia złożenia zamówienia
Zapoznałem/łam się z zasadami dystrybucji gadżetów *
Required
"W związku z art.23 ust.1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Akcję Humanitarną oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Polskiej Akcji Humanitarnej w celach związanych z jej działalnością." *
Required
SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA
Ilość arkuszy A5 z naklejkami (każdy zawiera 10 sztuk) - 1 arkusz 5 zł
Uwaga!
SPPAH wysyła zamówione gadżety w ciągu dwóch tygodni od otrzymania zamówienia.
Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: sppah@sppah.org.pl .
Wszelką korespondencję z SPPAH należy kierować na adres: Polska Akcja Humanitarna, Al. Solidarności 78A, 00-145 Warszaw z dopiskiem na kopercie SPPAH.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Polska Akcja Humanitarna. Report Abuse