MAŽA'19 vadovų registracija
Moksleivių ateitininkų akademija – keturis kartus per metus vykstantis renginys, suburiantis jaunuolius iš visos Lietuvos. Kaskart vis skirtingame mieste vykstančios akademijos dalyvius bei jų vadovus kviečia įsigilinti į renginio temą, drauge puoselėti tikėjimą bei, žinoma, smagiai ir prasmingai leisti laiką!

Šių metų moksleivių ateitininkų žiemos akademijos tema yra „Kodėl verta kovoti?“. Kviesime diskutuoti apie žmogaus prigimtį ir jai būdingus gėrius, atpažįstant juos savo kasdienybėje. Renginį lydės mintis, jog didžiausia problema ne tada kai žmogus iškelia aukštus tikslus ir jų nepasiekia – o tada, kai iškelia žemus tikslus ir juos pasiekia.

Renginys vyks gruodžio 28 – sausio 1 dienomis, o vadovams skirti pasiruošimo kursai – gruodžio 15-ąją. Vadovai bus atrenkami atsižvelgiant į jų dalyvavimą vadovų kursuose.

Visus norinčius kviečiame registruotis ir įsijungti į žiemos akademijos vadovų komandos gretas!
Vardas pavardė *
Your answer
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefono numeris *
Your answer
Elektroninis paštas *
Your answer
Ką studijuoji? *
Your answer
Kaip esi susijęs su ateitininkais? *
Ką valgai?
Kuo norėtum prisidėti prie akademijos? *
Your answer
Ar galėsi dalyvauti vadovų kursuose gruodžio 15 d. (II dienos pusėje) Vilniuje? *
Jei negali dalyvauti, pateik priežastį.
Ar sutinkate, kad jūsų duomenys būtų naudojami laikantis AF asmens duomenų tvarkymo taisyklių (http://www.ateitis.lt/wp-content/uploads/2018/11/AF-asmens-duomen%C5%B3-tvarkymo-taisykl%C4%97s.pdf)?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy