Soovid e-lapsehoidjat? Soovid saada e-lapsehoidjaks?
E-lapsehoidja ehk online-lapsehoidja tegeleb lapsega kuni 1-tunnise videokõne ajal. Oma soovidest teavitamiseks ning e-lapsehoidja teenuse paremaks arendamiseks vasta palun viiele lühikesele küsimusele. Küsimustiku 1. lehekülg on mõeldud lapsevanematele/hooldajatele ning 2. lehekülg e-lapsehoidjaks saada soovijatele (palun keri alla ja vajuta nupule "JÄRGMINE"). Aitäh!

Vaata: www.e-lapsehoidja.ee

Kui soovid, et www.e-lapsehoidja.ee teavitab sind platvormi arengust ja avamisest, jäta palun küsitluse lõppu oma meiliaadress. E-lapsehoidja veebiplatvormi arendatakse NULA ühiskondlike algatuste inkubaatoris.
Kui vanale lapsele soovid e-lapsehoidjat? Kui vajad hoidjat mitmele lapsele, märgi palun komadega kõikide laste vanused.
Mida soovid, et e-lapsehoidja sinu lapsega koos teeb? Palun vali kõik sobivad!
Milline tasu ühe videosessiooni (kuni 1 h) eest oleks sulle liiga kallis? Tea, et e-lapsehoidja valmistub igaks tunniks ette.
Millal vajad e-lapsehoidjat? Palun vali kõik sobivad!
Kas sinu laps(ed) on midagi taolist proovinud (näiteks videokõnesid vanavanematega, kus sind juures ei ole)? Kuidas läks?
Kas soovid midagi lisada?
Aitäh sulle vastamast! Kui soovid, et www.e-lapsehoidja.ee teavitab sind platvormi arengust ja avamisest, jäta palun oma meiliaadress.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy