Tábor Medvíďat a Krahujců
Pořádá: Junák – český skaut, středisko Hrozen Židlochovice, z. s. Tábor se týká oddílu mladších členů (vlčata a světlušky z oddílu Medvíďat) a oddílu skautů (Krahujci).
Termín: pondělí 5. 7. 2021 - sobota 17. 7. 2021 (odjezd na tábor vlakem, z tábora vyzvedávají rodiče - v obou případech v dopoledních hodinách).
Místo konání: Holštejn (okres Blansko).

Přihlašování: do 15. 5. 2021

Opravdu nám záleží na tom, aby se po celém tom roce restrikcí tábor uskutečnil, a pokud možno, v co nejnormálnějším režimu. Přes všechna nynější opatření tedy tábor v současnosti chystáme a doufáme, že se situace uklidní do té podoby, že budeme moci odjet. Držme si palce!
Jsme však vázáni, stejně jako celá společnost, nařízeními vlády ČR a také vnitřními předpisy Junáka - českého skauta, z. s., a pakliže to situace dovolovat nebude, budeme nuceni tábor zrušit... :-(

Dítě je ZÁVAZNĚ přihlášeno vyplněním a odesláním tohoto formuláře. Vzhledem k nejasné epidemiologické situaci letos nebudeme vyžadovat finanční zálohu předem, ale v měsíci červnu budete vyzváni k uhrazení plné částky.

Kontaktní osobou pro dotazy je Lenka Hašková - Ježek (le.haskova@gmail.com) nebo se obraťte přímo na náš e-mail: strediskohrozen@skaut.cz
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Junák - český skaut. Report Abuse