Klubo nario anketa
Užtikriname, kad jūsų  užpildyta anketa ir pateikti asmens duomenys bus tvarkomi saugiai. Jūsų pateikti asmens duomenys užtikrins Jūsų, kaip  klubo nario, identifikavimą. Visi jūsų žemiau pateikti asmens duomenys reikalingi ir bus tvarkomi tik Jūsų narystės Balto dobilo klube registracijos ir administravimo tikslu. Narystės galite atsisakyti bet kada atsiuntę mums el. laišką.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų Vardas Pavardė *
Reikalinga tam, kad galėtume aktyvuoti Jūsų klubo narystę.
Jūsų el. pašto adresas *
Reikalinga tam, kad galėtume aktyvuoti Jūsų klubo narystę ir atsiųsti jums su naryste susijusią informaciją.
Telefono nr.
Reikalingas tam, kad galėtume, esant reikalui, susisiekti dėl narystės administravimo.
Sutinku, jog UAB "Baltas dobilas" tvarkys mano asmens duomenis *
Šis sutikimas yra privalomas pagal BDAR reikalavimus. Norėdami Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkyti Jūsų narystės klube registracijos ir administravimo tikslu privalome turėti jūsų sutikimą. Prašome pažymėti, ar sutinkate su tuo, kad Jūsų pateikti duomenys būtų naudojami:
Patvirtinu, kad man yra 20 metų arba daugiau *
Reikalinga tam, kad užtikrintume teisės aktų reikalavimų vykdymą.
Sutikimas gauti informaciją *
1-3 kartus per mėnesį klubo nariams siunčiame naujienlaiškius, kuriuose supažindiname su aktualiausia informacija, naujienomis, dalinamės ekspertiniu turiniu, specialiais pasiūlymais, išskirtiniais kvietimais į renginius. Prašome pažymėti ar sutinkate gauti šią informaciją:
Required
Patvirtinu, kad anketoje pateikti mano duomenys yra teisingi ir, kad susipažinau su programos taisyklėmis bei privatumo politika, jas suprantu, ir įsipareigoju jų laikytis. *
Klubo narystės taisykles ir privatumo nuostatas galite rasti mūsų internetinėje svetainėje www.baltasdobilas.com. Nepatvirtinę negalėsite prisijungti prie  Balto dobilo klubo narystės.
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy