BEYAN FORMU
Türkiye İhracatçılar Grubu (TİG) adı altında organizatör kişi veya kişiler tarafından sonradan isim değişikliğini saklı tutmakla birlikte Whatsapp ve/veya Telegram grupları için katılımınızı kendi rızanızla yada otomatik davet aracılığıyla olabileceğini belirtmek isteriz.

Katılımcı kişi dilediği zaman sosyal platformlardan ayrılabilir yada organizatör kişi/kişiler tek taraflı olarak katılımcıları grup dışı bırakabilirler.

Etkinliklere katılarak bilgi, deneyim, tecrübe ve anı gibi şirketlerin yada şahısların özel bilgilerini sadece katılımcılar kendi rızalarıyla aktarmakta olup ilgili çalıştığınız firmaların şirket politikalarına bağlı yasal süreçlerin doğmasında organizatör kişi/kişiler herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Eğitim içerikli toplantıların herhangi bir sertifika ile belgelendirilmediği, dolayısıyla eğitimi veren yada düzenleyen kişinin çeşitli kurumlar tarafından yetkilendirilmiş bir belgesinin bulunmasının zorunlu olmadığını belirtiriz.

Whatsapp veya Telegram gruplarında olmalarına rağmen Beyan Formu'nu doldurmamış kişiler tespit edildiklerinde gruplardan çıkarılacaklardır.

Bu bağlamda kişisel bilgileriniz içerisinde yer alan İsim, Soyisim, Telefon ve E-posta; şirket/şahıs bilgilerinizin ve pozisyonlarınızın tarafımızca saklı tutulacağı gibi başka şahsi veya tüzel kişilerle ücretli/ücretsiz paylaşabilecek olduğunu unutmayınız.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
İsim *
Soyisim *
Telefon *
Onaylıyor musunuz? *
Required
Linkleri Kullanarak Aramıza Katılabilirsiniz:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy