Islandia, wrzesień 2023 - formularz rezerwacyjny 
Lista rezerwowa

Kolejny nasz wyjazd na Islandię. Tym razem w ciągu 10 dni zwiedzimy całą wyspę, pokonując w trasie całą drogę numer [1] oraz fiordy północno-wschodnie. W planie zwiedzanie takich miejsc jak: Geysir, Thingvellir, Dyrhólaeyjarviti, Plaża Kirkjufjara, Jökulsárlón wraz z lodową plażą, Hverir, Dimmuborgir, Hvitserkur, Kerið, wodospady: Urridafoss, Gulfoss, Seljalandsfoss, Skógafoss, Dettifoss, Góðafoss oraz obowiązkowa pizza u Pani Bożenki w Reykholt.

Do pokonania mamy ponad 3.500 km w ciągu 10 dni. Zakwaterujemy się w hotelach, hostelach lub domkach, gdzie spędzimy 10 nocy fotografując zorzę polarną.

Wyprawa będzie miała miejsce w dniach 10-20 września 2023 roku.

Startujemy z Krakowa w niedzielę 10 września o godz. 5:30 (CEST), lądujemy w tym samym dniu o 8:00 (UT). Lot powrotny w środę 20 września o godz. 15:55 (UT), a lądowanie w Krakowie o 22:00 (CEST).

Koszty wyjazdu
Koszt wyjazdu wynosi 4.800 zł./os.

W cenie tej zawarto:
➔ zakwaterowanie w hotelach, hostelach lub domkach (10 noclegów);
➔ wynajem samochodu osobowego (minimum SUV, 5 osobowy na 4 osoby, duży bagażnik);
➔ ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) - 10000 EUR, koszty ratownictwa - 6000 EUR, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (NW) na kwotę 15 000 zł. oraz bagażu 1000 PLN. Dokładna informacja na temat zakresu ubezpieczenia zostanie przestawiona na 3 miesiące przed wylotem.

Cena nie zawiera:
➔ biletu lotniczego na trasie Kraków-Keflavik-Kraków. Istnieje możliwość zorganizowania wylotu z dowolnego miejsca na świecie. Warunkiem jest jednak dopasowanie się do dat i godzin przylotu i odlotu głównej grupy;
➔ ubezpieczenie samochodu (płatne na miejscu przy wynajmie) - ok. 200 zł./osoba;
➔ wyżywienia, paliwa, parkingów i własnych wydatków.

Zadatek
Aby dokonać rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz dostępny na niniejszej stronie, a następnie dokonać wpłaty zadatku w wysokości 1.000 zł./osobę na konto:

Marek Substyk
City Handlowy: 16 1030 0019 0109 8518 0293 4184
w tytule pisząc “Islandia, wrzesień 2023”, w terminie 7 dni od momentu dokonania zgłoszenia.

W przypadku rezygnacji kwota zadatku nie podlega zwrotowi, chyba, że uczestnik sam znajdzie za siebie zastępstwo. Przepisanie rezerwacji lotniczej w WizzAir na inną osobę związane jest zawsze z poniesieniem opłaty w wysokości 80 euro (2 loty).
W przypadku odmowy rezerwacji ze strony organizatora, wpłacony zadatek zostaje zwrócony na konto, z jakiego otrzymaliśmy przelew, w ciągu 7 dni.

UWAGA: Formularz należy wypełnić dla każdej osoby indywidualnie.

W Wyprawie mogą brać udział wyłącznie osoby dorosłe (urodzone przed 3 września 2005) oraz dzieci w przypadku wyjazdu z pełnoletnim opiekunem.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy