HALKA Projesi Gönüllü Başvuru Formu / HALKA Project Volunteer Application Form
HALKA Projesi, Avrupa Birliği’nin finansal desteği ve Dünya Bankası’nın idaresinde, Impact Hub İstanbul’ un uygulayıcılığında, kadınların iş hayatına katılımının teşvik edildiği program kapsamında İzmir'de yürütülmektedir. Projenin temel amacı, profesyonel temizlik hizmeti sunan sosyal kooperatif kurarak kadınlara sürdürülebilir işgücü içerisinde yer almasını sağlamak. Proje, bir dizi mesleki ve kadın güçlenmesine yönelik eğitimlerle birlikte, kadınları çıktıkları bu yolculukta daha iyi destekleyebilmek için birbirinden farklı aktiviteler ile desteklemektedir.

HALKA projesi, Türkiyeli ve Suriyeli kadınlar için geçim kaynakları, toplum temelli koruma ve dayanıklılık sağlayan kadın liderliğindeki bir sosyal girişim (sosyal kooperatif) modeli ile sürdürülebilir ve kapsayıcı bir iş modeli yaratmayı amaçlamaktadır. Bu amaca ulaşma konusundaki yaklaşımımız, İzmir'de sosyal uyum, geçim kaynakları ve kapsayıcı istihdam yaratma amacıyla tasarlanmış temizlik hizmeti veren bir sosyal kooperatif kurmaktır.

Gönüllüler, yararlanıcılara canlı ve samimi bir atmosfer yaratma ve proje ekibine projenin daha etkili bir şekilde yürütülmesi konusunda destek sağlarken toplumsal fayda yaratan en önemli öznelerdir. Kurum içi operasyonlar ve proje faaliyetlerinde yardımcı olabilecek bir gönüllü ekibine sahip olmak, biz proje çalışanları ve siz gönüllüler için muazzam bir deneyim!

Proje süresince birbirimizi destekleyip güçlendireceğiz; oryantasyon programı, kaynaştırma ve sosyal aktiviteler, kapasite güçlendirme faaliyetleri, Impact Hub Istanbul ekibi ile deneyim aktarımı toplantıları, Impact Hub Istanbul bünyesindeki diğer üyeler ile bağlantıya geçme ve gönüllülük sertifikası.

Bu amaçla, aşağıda yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanızı ve ekibimize dahil olmanızı çok isteriz. Başvurular tamamlandıktan sonra sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz!

Daha fazla bilgi için info@halkakoop.com adresine mail atabilirsiniz.

* ile işaretli sorular zorunlu sorulardır.

HALKA is a female-led cleaning cooperative project created in İzmir with funding from the European Union, administered by the World Bank under the EU facility for Refugees in Turkey and implemented by Impact Hub Istanbul. The primary objective of the project is to encourage women into a sustainable workforce by establishing a social cooperative that offers professional cleaning service. The project includes a series of vocational and women empowerment, as well as various services/opportunities to support their journey.

HALKA project aims to create a sustainable and inclusive business model as a female-led social enterprise (social cooperative) that provides livelihoods, community-based protection and resilience for Syrians under Temporary Protection (SuTP) and host communities. Our approach in achieving this objective is applied through creating a cleaning social cooperative designed like a locomotive for social cohesion, livelihoods and inclusive employment creation in Izmir.

Volunteers are a key to creating a positive and welcoming atmosphere to beneficiaries and assisting the project team to deliver an efficiently run project. We would be blessed with an amazing team of volunteers who can help with the variety of on-site operations and project-related activities.

We will support and strengthen each other during the project; orientation programme , ice-braking and social gathering activities, capacity building activities, regular knowledge sharing meeting with Impact Hub Istanbul team, networking opportunity with other Impact Hub Istanbul members and volunteer certificate.

So, let us know your area of interest to offer, and we will get back soon with updates upon receiving this form !

For more information you can contact to us through info@halkakoop.com e-mail adress

* marked questions are compulsory
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Impact Hub. Report Abuse