Kurzy MBSR v Českých Budělovicích - registrační formulář
Registrace na nezávaznou úvodní informační schůzku ke kurzu MBSR.

Profesionální skupinové kurzy Mindfulness-Based Stress Reduction vede zkušený lektor Mgr. Jaroslav Chýle (dokončený výcvik lektora MBSR na Center for Mindfulness, University of Massachusetts Medical School, učí MBSR v ČR od 2012). Více informací na www.mbsr.cz

Schůzka i kurz probíhá v Centru Caplík, KD Vltava - levý vchod, Fr. Ondříčka 46, České Budějovice, www.caplik.cz

Cena standardního osmitýdenního kurzu je 6 900 Kč. Délka setkání je cca 30 hodin. Poskytuji individuální slevy pro zájemce s nízkými příjmy či ve finanční tísni.

Kurz má 8 setkání 1x týdně (cca 2,5 hodiny) a 1 celodenní soustředění v sobotu v 6. týdnu (celkem 9 setkání + informační schůzka).

Vaše účast na nezávazné informační schůzce je nutná před započetím kurzu.

Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Kontaktní email *
Your answer
Telefon
Your answer
Mohu se zúčastnit osmitýdenního kurz MBSR v těchto termínech
Zúčastním se povinné a nezávazné informační schůzky *
České Budějovice, Centrum Caplík
Required
Můžete i jindy nebo se Vám navrhované termíny nehodí?
Prosím navrhněte dny v týdnu, časové rozmezí a datum začátku kurzu. (Usnadníte si tím účast v kurzu v případě nedostatku účastníků na Vámi zvolený termín).
Your answer
Vaše dotazy, připomínky nebo návrhy:
Your answer
Jak jste se dozvěděli o kurzech MBSR? *
Required
Pravidla poskytnutí a zpracování osobních údajů: *
Veškeré osobní údaje zadané v tomto formuláři, zejména mé příjmení, jméno, adresu elektronické pošty, případně telefonní číslo (dále jen "osobní údaje"), poskytuji dobrovolně. Osobní údaje budou zpracovány jen v rozsahu nutném pro přihlášení a evidenci zájemců o kurz MBSR vedený správcem, Mgr. Bc. Jaroslavem Chýle, IČ: 492 285 10 (dále jen "správce"), za účelem uzavření smlouvy o poskytnutí služeb a jejího plnění. Mé osobní údaje uloží správce do zabezpečené elektronické databáze a NEBUDOU zpřístupněny jiným osobám. Jako subjekt údajů mám právo přístupu k mým osobním údajům a zjistím-li nebo budu-li se domnívat, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mám právo požádat správce o vysvětlení, právo požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci mých osobních údajů.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service