Warsztaty "Student w Operze"

Rejestracja na Warsztaty "Student w Operze". Po wypełnieniu formularza na skrzynkę pocztową otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu warsztatów pt: "Student w Operze czyli wokół teatru i tańca". Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w kompetencje niezbędne do przygotowania i prowadzenia różnego rodzaju projektów artystycznych. Obcując z doświadczonymi artystami Teatru Wielkiego oraz korzystając z operowej przestrzeni, będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu sztuki teatralnej i tańca, opanować umiejętności tworzenia prostych układów tanecznych, doboru muzyki do widowisk teatralnych, podstaw reżyserowania spektakli oraz odkryć w sobie potencjał artystyczny.
Zajęcia będą odbywały się w Teatrze Wielkim im. St. Moniuszki w Poznaniu przy ul. Fredry 9. Będzie to cykl 3 spotkań: 2.06,9.06, 16.06.2014r. o godz.17.00- 19.30.
Od uczestników nie jest wymagane przygotowanie taneczne i teatralne, natomiast wymagany jest wygodny strój i obuwie zmienne oraz otwartość na nowe. Koszt warsztatów 240zł za 3 spotkania.Całość kończy się uzyskaniem zaświadczenia.

    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question