Zadajte nám svoj problém, s ktorým vám môžeme pomôcť
Vy, zdravotníci, dnes stojíte za nás všetkých v prvej línii boja s neviditeľným nepriateľom a my, odborníci na informačné technológie, chceme stáť v tomto boji pevne pri vás. Chceme vám ponúknuť riešenia problémov, s ktorými sa teraz v čase pandémie COVID-19 najviac stretávate. Sme presvedčení, že ak všetci spojíme sily, zvládneme to!

Vyplňte prosím nasledovný formulár, kde podrobnejšie popíšete zásadné problémy, s ktorými sa vo svojej práci stretávate najčastejšie. Kryjeme vám chrbát, preto vám v týchto náročných časoch chceme uľahčiť prácu. Na základe vašich odpovedí sa pokúsime nájsť alebo vytvoriť technicky aj používateľsky najvhodnejšie riešenie.

Všetky údaje vo formulári zbierame výhradne za účelom získania informácií o vašich aktuálnych problémoch, ktoré nebudú nikde zverejňované. Vaše odpovede budú použité len na analýzu definovaných problémov a hľadanie možných riešení. Vaše kontaktné údaje sú nepovinné a budú použité len za účelom ďalšej komunikácie o vašich problémoch, ktoré chceme riešiť.

Ďakujeme vám za vaše odhodlanie a obetavú prácu!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Flexets. Report Abuse