Forma e aplikimit per brand ambasador i Labbox-it
Tung, falemnderit qe je ketu, je nje hap larg per te qene ambasadori/ja i/e ardhshem i Labboxit.
Te lutem pergjigju me kujdes dhe sinqeritet ne te gjitha pyetjet me poshte. Ne qofte se keni pyetje shtese na shkruani ne hello@labbox.education
Email address *
Emri dhe mbiemri *
Data e lindjes *
MM
/
DD
/
YYYY
Numri kontaktues *
Me cfare te pelqen te merresh apo ke talent? *
A ke ndjekur ndonje kurs per teknologji, elektronike apo rrobotike? Nese po, cilin? *
Cfare di per Labbox? *
Pse deshiron te jesh brand ambasador i Labbox? *
Cfare presim nga ju? *
Te postoni te pakten nje here ne jave video/foto me Labbox ( te beni tagg Labbox)
T'iu tregoni shokeve/shoqeve per Labbox
Te jeni kreativ, te na sygjeroni ide te reja, ne jemi gjithemone te hapur per mendimet tuaja
Te krijoni diqka te re me Labbox
Te jeni entuziast per te punuar me ne
Pranoj
Nuk pranoj
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LabBox.