Dotazník o anjelskom investovaní
Dobrý deň,

dovoľujeme si Vám zaslať dotazník týkajúci sa získavania spätnej väzby o stave anjelského investovania na Slovensku a v EÚ. Existuje všeobecné povedomie o tom, čo anjelské investovanie vlastne je? Aké sú hlavné prekážky brániace ženám podnikateľkám stať sa anjelskými investorkami a pomôcť tak začínajúcej podnikateľke financovať jej podnikanie?

Tieto i ďalšie zaujímavé otázky sú obsahom 10-minútového dotazníka, ktorý je súčasťou aktivít realizovaných v rámci európskeho projektu CrossEUWBA. Cieľom tohto projektu je uľahčiť financovanie podnikania žien podnikateliek za pomoci ženských podnikateľských anjelov a prispieť tak k podpore súkromných investícii do podnikania.

Ďakujeme, že i Vy prispejete k zmapovaniu aktuálnej situácie v oblasti anjelského investovania na Slovensku a v EÚ, zvýšeniu povedomia o tejto téme a k ďalšej podpore podnikania žien, napr. i prostredníctvom súkromných investícií. Prosíme, zašlite nám vyplnený dotazník do 15. októbra 2017. Výsledky budú zosumarizované a zverejnené na webovej stránke projektu www.crosseuwba.eu.

Projektový tím SBA

(Zdroj obrázkov: Aslan Zamanloo - toptal.com; Slovak Business Agency - sbagency.sk)

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service