ВРЯТУЙ СВОЮ МОВУ!
Законопроект №9073 Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики” прийняли у другому читанні з усіма можливими порушеннями регламенту і не зважаючи на широкий суспільний спротив.

Цій владі начхати і на закони, і на Конституцію, і, тим більше, на нас з вами.

Для нас сидіти і нічого не робити в цьому випадку — просто злочин! Долучайтеся!

ВАЖЛИВО: Якщо ви просто шукаєте драйву і бурхливих емоцій, хочете написати в себе на сторінці в соцмережах “Уб'ю усіх за українську мову”, одягти футболку “Смерть ворогам”, прийти раз на рік на мітинг, щоб отримати по хребту від “Беркуту”, а після цього на всі боки вихвалятись, як ви рятуєте Україну — це не для вас.

За час перебування Януковича при владі ми провели понад 300 вуличних акцій протесту, не допустили прийняття цілої низки законів, маємо досвід боротьби попередніх років, вивчили успішний досвід інших країн і вже давно переконалися: без тривалої,часом виснажливої, системної різнобічної праці жодної перемоги досягти неможливо.

Ця кампанія вимагатиме не тільки і навіть не стільки вуличних протестів, які, на жаль, поки що народ не готовий масово підтримати. Вона полягатиме у різнобічних діях і вимагатиме тривалої, складної, часто нецікавої і рутинної, роботи. Вона забиратиме ваш час, зусилля, гроші. Але вона принесе результат, якщо кожен з нас докладе максимум зусиль!

Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Мобільний телефон *
у форматі: +380...
Your answer
E-mail *
Your answer
Місто *
Your answer
Область *
Your answer
Скільки Вам років?
Your answer
Де Ви працюєте, навчаєтесь?
Your answer
Посилання на сторінки у соцмережах
Вконтакті, Фейсбук, Твітер, Гугл-плюс
Your answer
Чим би Ви могли допомогти в підготовці акцій? *
Листівки — готовий розповсюджувати листівки та афішки. Гроші — готовий дати грошей на листівки чи реманент (20, 50, 100 грн...). Плакати — готовий допомогти в малюванні плакатів, підготовці реманенту на акцію. Авто — власним авто підвезти речі на акцію і т.п. СМС — надсилати термінові смс іншим волонтерам кампанії. Інтернет — шукати необхідну інформацію в інтернеті, поширювати в соцмережах. Макет — змакетувати листівку, аватарку і т.п. Поїздки — їхати в регіони для розповсюдження листівок кампанії "Помста за розкол країни". Друк — готовий друкувати листівки або іншу поліграфію. Інформування — з місця подій (фоторепортаж, відео, twitter-трансляція тощо).
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service