Formularz zgłoszeniowy na Konferencję „Inspiruj. Działaj. Bądź aktywny lokalnie- program Urzędu Miasta Poznania. Regranting i CIL jako narzędzie rozwoju i aktywizacji wspólnot lokalnych”
Szanowni Państwo,
Miasto Poznań i Stowarzyszenie Instytut Zachodni serdecznie zapraszają do udziału w konferencji pt. „Inspiruj. Działaj. Bądź aktywny lokalnie- program Urzędu Miasta Poznania.
Regranting i CIL jako narzędzie rozwoju i aktywizacji wspólnot lokalnych”,która będzie miała miejsce 29 – 30 listopada 2017 roku w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania w godzinach od 13:00 do 19:30

Konferencja będzie poświęcona Programowi Centrów Inicjatyw Lokalnych (CIL), którego celem jest pobudzenie aktywności społecznej oraz tworzenie warunków do rozwoju wspólnot lokalnych z zastosowaniem regrantingu oraz aktywizacji społeczności lokalnych. Konferencja przyczyni się do popularyzacji zastosowania równolegle dwóch narzędzi rozwoju wspólnot lokalnych, tj.: regrantingu i organizowania społeczności lokalnej.
Za pośrednictwem różnych form - wystąpień, warsztatów, wystawy oraz paneli dyskusyjnych będziemy prezentować założenia Programu CIL oraz filozofię polegającą na wykorzystaniu dwóch działań sprzyjających rozwojowi wspólnot i społeczności lokalnych, tj. połączenia mechanizmu regrantingu z organizowaniem społeczności lokalnych metodą pracy socjalnej oraz przybliżymy zasady udziału w Programie. Ponadto będzie to doskonała okazja, aby poznać i upowszechnić już zrealizowane w ramach tego programu projekty, wymienić się doświadczeniami i dobrą praktyką współpracy samorządu z III sektorem.

Konferencja będzie także sposobnością do wymiany poglądów na temat możliwości rozwoju wspólnot lokalnych, ich wpływu na kształtowanie dzisiejszej rzeczywistości. Ponadto stanie się ona miejscem spotkania ludzi, organizacji i instytucji, które na co dzień współpracują z mieszkańcami Poznania, znają ich aspiracje, marzenia oraz bolączki.

W konferencji wezmą udział zaproszeni przedstawiciele samorządów terytorialnych, organizacji pozarządowych i eksperci.
Do udziału w konferencji zapraszamy również Państwa - przedstawicieli samorządów lokalnych, podmiotów zajmujących się działaniami na rzecz rozwoju wspólnot lokalnych, domów kultury, bibliotek, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.
Pierwszy dzień konferencji po części wspólnej podzielony jest na dwie części. Pierwsza część przybliży powyższe zagadnienia w formie prezentacji, sesji plenarnej i panelu dyskusyjnego, w drugiej części skoncentrujemy się na praktyce i doświadczeniu - będą to warsztaty moderowane przez praktyków/ekspertów w danej dziedzinie.
Drugi dzień konferencji skierowany jest przede wszystkim do pracowników samorządu lokalnego oraz instytucji działających na rzecz rozwoju lokalnego i poświęcony będzie dyskusji nad praktycznymi aspektami wdrażania rozwiązań aktywizujących społeczności lokalne.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się drogą elektroniczną poprzez formularz on-line lub drogą mailową (formularz zgłoszeniowy).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Email address *
Proszę podać imię i nazwisko *
Your answer
Proszę podać telefon kontaktowy *
Your answer
Proszę podać nazwę podmiotu, który Pani/Pan reprezentuje *
Your answer
Proszę podać adres podmiotu, który Pani/Pan reprezentuje *
Your answer
Zgłaszam swoje uczestnictwo w dniu 1 (29.11.2017, środa) i wybieram następujące tematy warsztatów, które odbędą się 1 dnia konferencji: *
Required
Zgłaszam swoje uczestnictwo w dniu 2 (30.11.2017, czwartek) *
Required
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.Termin nadsyłania zgłoszeń do (włącznie): 27 listopada 2017 r. Formularz proszę wysyłać mailem na adres: cil@um.poznan.pl. Formularz zgłoszeniowy on-line dostępny na stronie: www.siz.poznan.pl/konferencjaTel. Kontaktowy: 784 878 240 oraz 602 68 44 25 –od poniedziałku do piątki, w godzinach od 10.00 do 14.00.
Dzień 1, cz. 1
Dzień 1 cz. 2
Dzień 2
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service