Badanie satysfakcji dotychczasowych wnioskodawców oraz osób korzystających z doradztwa
Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia zaprasza do udziału w badaniu satysfakcji dotychczasowych wnioskodawców oraz osób korzystających z doradztwa. Badanie to realizowane jest zgodnie z Planem Komunikacji na rok 2017, w ramach realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia.

1. Jak ocenia Pan(i) doradztwo udzielone przez pracownika Stowarzyszenia Dolina Karpia?
2. Czy doradca udzielił informacji w sposób wyczerpujący?
3. Czy Pana(i) zdaniem były tematy, które omówiono w sposób niewystarczający?
Jeżeli w pytaniu wskazano odpowiedź "Tak", proszę wskazać tematy, które omówiono w sposób niewystarczający
Your answer
4. Czy wzrosła Pana(i) wiedza w zakresie możliwości pozyskania pomocy finansowej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich lub z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020”?
5. Czy uzyskał(a) Pan(i) informacje gdzie można otrzymać stosowane dokumenty (rozporządzenia, wzory wniosków o przyznanie pomocy, oświadczenia itp.) umożliwiające korzystanie z pomocy finansowej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020”?
6. Czy ubiegał(a) się Pan(i) o dofinansowanie w ramach realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz/lub z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020”?
7. Czy Pana(i) wniosek złożony do Stowarzyszenia Dolina Karpia został wybrany do realizacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz/lub Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020”?
Adres e-mail wypełniającego ankietę:
Your answer
Uwagi:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms