REĢISTRĀCIJAS ANKETA
Piesakoties programmā "Izcel līderi sevī" Tu iegūsi:
1. Iespēju apmeklēt četrus #zoominārus par tēmām: līderība, inovācijas, sociālā ietekme un kritiskā domāšana.
2. Iespēju piedalīties trīs dienu jauno līderu ##treniņnometnē, kuras ietvaros paredzēti izaugsmi veicinoši uzdevumi un būs radīta iespēja piedalīties nozīmīga pasākuma veidošanā, tādejādi apgūstot praktiskas iemaņas procesu organizēšanā, pieredzi darbā ar citiem cilvēkiem un iespēju īstenot savas idejas šeit un tagad.
3. Iespēju īstenot radošus risinājumus Zemgales NVO foruma ietvaros - vērienīgajā reģiona pasākumā un piedalīties ideju un resursu savienošanas ###ideotonā, kopā ar pieredzējušiem biedrību un nodibinājumu cilvēkiem, kuri ir pieredzes bagāti darboties kopā, lai ar risinājumiem un jauno līderu idejām apvienotos pilsoniskās sabiedrības aktivitātēs nākotnē Zemgales reģionā.

*Reģistrācijas formā norādītie personas dati tiks izmantoti saziņai ar dalībnieku par pasākumu un saistītām aktivitātēm.
Vārds, Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Dalība pasākumos *
Required
Dzīvesvieta *
Vecums *
Pastāsti par sevi (piemērām, nodarbošanās, hobiji, iepriekšējā pieredze pisloniskās sabiedrības jomā un citas prasmes utt.)
Kāpēc vēlies piedalīties apmācībās? Ko vēlies iegūt no šīm apmācībām? Kāda ir Tava motivācija piedalīties?
Komentāri un jautājumi, kā arī atzīmē, ja Tev ir īpašas prasības pārtikas un veselības kontekstā, kas mums, kā organizatoriem ir nozīmīga informācija, lai Tu justos komfortabli.
UZ TIKŠANOS 14.JŪLIJĀ BRANKĀS!
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemgales NVO Centrs. Report Abuse