Venujte si koučing ...
... môžete sa zorietnovať vo vašich témach, nájsť pre seba dobré riešenia vašej situácie a rozhodnúť sa čo a ako chcete robiť.

Koučing je jedna z možností pre rast, zmenu, stabilzáciu a zorientovanie sa ľudí vo svojom živote. Na stretnutí s vami pracuje kouč ako sprievodca, ktorý sa stará o bezpečnosť a zároveň vás aktivizuje a vyzýva k tomu, aby ste "naozaj" robili na téme, ktorá je pre vás dôležitá. Niekedy to môžete vnímať ako prácu so športovým trénerom a inokedy ako rozhovor s človekom, ktorý vám rozumie.

Pri práci s vami sa sústredíme na to, čo viete, môžete a chcete ovplyvniť vo vašom súkromnom alebo pracovnom živote. Počas stretnutia robíme s vašimi aktuálnymi témami a sústredíme sa na to, čo sa deje a je dôležité "tu a teraz". Môže vám to pomôcť rozvíjať sa a zamerať sa na budúcnosť.

Naši klienti si prinášajú do koučingu napríklad témy z týchto oblasti:
- zosúladenie svojho pracovného sveta so súkromným
- vytvorenie viac priestoru na aktivity, v ktorým mám pohyb, voľnosť, kreativitu a sebarealizáciu a to v každodennom čase
- zorientovanie sa na poli vlastných vzťahov (pracovných, rodinných a iných súkromných)
- vyladenie sa v čase zmeny
- rozhodovanie v náročných alebo nových situáciách
- zvládanie alebo zmena svojich vzrocov správania, ktoré nefungujú tak, ako by chceli
- spoznanie vlastných zdrojov a naštartovanie sa na ďalšie obdobie v živote
S čím sa stretnete v koučingu u nás?
Súčasťou práce na vašich témach sú:
- stretnutia: úvodné stretnutie alebo rozhovor (vyjasnenie si ďalšej práce, zladenie očakávaní, potrieb a nastavenie dohôd o priebehu a podmienkach koučingu) a koučingové stretnutie
- "ucho a oko" navyše, ktoré vám zrkadlí, čo vidí a počuje a mohlo by byť pre vás užitčné
- skúsenosť z koučingového procesu, vďaka ktorej budú pre vás veci jasnejšie a môžete urobiť vedomé rozhodnutia
- výstupy (plány, nástroje a nápady), ktoré si môžete zobrať do svojho každodenného života

Dĺžku a počet stretnutí si môžete vybrať sami. Najčastešie pracujeme 1- 2 hodiny v rámci jedného stretnutia. Podľa témy a potrieb klienta mávame 1-5 stretnutí.

V koučingu využívame inšpirácie a skúsenosti z rôznych škôl a prístupov: Nenásilná komunikácia (M.B.Rosenberg), Komunikácia založená na jazyku potrieb (Elisabeth English), Rešpektujúca komunikácia (manželia Kopřivovci), Systemický prístup v kombinácii s Transakčnou analýzou (E.Berne), Proces-orientovaný prístup (A.Mindell) a Skupinová dynamika (K.Lewin), NLP (R.Bandler), rodovo-citlivý prístup a pozitívna komunikácia (zbierka naši vlastných techník a nástrojov z praxe).

Spôsob akým pracujeme sa výrazne líši od psychoterapie (čo sme mohli robiť inak a čo treba "opraviť"...), poradenstva (čo ako robiť...), športového trénera (takto sa ti podarí dosiahnuť..) a rozhovorov, kde sa druhý pýta na to, aby uspokojil svoju zvedavosť.

Klient, s ktorým pracujeme nás zaujíma ako človek s jeho aktuálnymi potrebami, stratégiami a nápadmi. Na stretnutí kladieme otázky, aby sme vám mohli lepšie porozumieť a sprevádzať vás k vášmu cieľu. Dôverujeme tomu, že keď ako ľudia zažívame vzájomné porozumenie a hovoríme o tom, čo je pre nás dôležité, vieme si ľahšie nájsť vlastné dobré riešenie a môže ta nahradiť našu doterajšiu stratégiu.

Vítame vás v bezpečnej krajine objavov, nových skúseností a podpory.

Tešíme sa na stretnutie s vami, borka & kačena & janka

http://www.priestornarozvoj.sk/kto-sme
Ak máte záujem o koučing, vyplňte svoje údaje a my sa vám ozveme.
vaše meno *
váš email *
vaša požiadavka, otázka alebo téma
čokoľvek, čo nám chcete povedať alebo sa opýtať a je pre vás dôležité si to vyjasniť
ideálne načasovanie pre vás
dajte nám orientačne vedieť, v akom čase by sa vám koučing páčil
Clear selection
akou formou by ste chceli, aby sme vás sprevádzali
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy