CILVĒKA SPĒKA AVOTS 05.01.2022.
Es pats un mana pašizaugsme

Notiek:
12. janvārī plkst. 10:00-11:30

Laiks ir vienīgā vērtība par kuru mums tiešām būtu jāuztraucas, jo tieši no tā, kā mēs tērējam savu laiku ir atkarīgs - kāda būs mūsu turpmākā ikdiena, cik daudz pelnīsim, kādi cilvēki būs mums apkārt un kādi būs sasniegumi. Spēt izprast savas emocijas, vēlmes, domas un likt tās lietā, lai sasniegtu sev vēlamo – to vēlas daudzi. Taču cik daudz no mums ir tik drosmīgi lai to izdarītu un cik vispār izprot ko tiešām vēlas. Šajā vebinārā būs iespēja iegūt tās zināšanas un atziņas, kas palīdzēs jums būt gan laimīgākiem, gan pašapmierinātākiem ar sevi un arī apkārtējiem.

Vebinārā runāsim par:
1. Kā izprast sevi (apzināties), sakārtot laiku un prioritātes?
2. Kā saprast savu mērķi un to attīstīt, pie tā visa, saglabājot veselu mentālo stabilitāti?
3. Kas ir harizma un kā to attīstīt?
4. Ko nozīmē būt laimīgam un iemācīties tādam būt?
5. Kādas aktivitātes ieviest savā ikdienā, lai mazinātu stresa ietekmi uz savu ikdienu

Izpratne par to kur un kā labāk izmantot laiku un kā to optimizēt, lai sasniegtu vēlamo. Praktiskas metodes kā sevi attīstīt kā personību gan darbā, gan privātā ikdienā. Prasme veicināt sevī harizmu, līderismu, drosmi.

Vebināru vadīs:
Lektore grafoloģe, neiropsiholoģe, kriminālpsiholoģe Anita Millere savas zināšanas ir ieguvusi neiropsiholoģijā University of Cambridge; augstākā izglītība ir iegūta arī kriminālpsiholoģijā (Cīrihē) un personāla vadības psiholoģijā; sertificēta biedre AAHA (American Association Handwriting of Analysts). 19 gadu aktīva grafoloģes prakse, specializējusies kirilica un latīņu alfabēta analīzē, pielietojot integratīvo grafoloģijas metodiku (balstīta uz pētījumiem psihiatrijas klīnikās un neiropsihologu praksēs), piedalījusies grafoloģijas zinātniskajos pētījumos, vada seminārus, lekcijas, piedalās korporatīvos pasākumos, sniedz konsultācijas gan privātpersonām, gan juridiskām personām, gan arī procesuālo lietu izmeklēšanā, savu darbību pārsvarā realizē Kanādā, Amerikā, Anglijā, Krievijā, Šveicē, Vācijā un daļēji Latvijā.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.
Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "CILVĒKA SPĒKA AVOTS" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy