Asteroīdu dienas konkurss - 2017.06.30.
Starptautiskās Asteroīdu dienas pasākumu organizators Latvijā - Mazais meteorītu muzejs Meteoriti.LV - aicina 2017. gada 30. jūnijā apmeklēt meteorītikas muzeju Rīgā ar 40% atlaidi, kā arī piedalīties dažādās tematiskās aktivitātēs.
Paredzēts, ka vakara gaitā īsā tiešsaistē mums pievienosies arī amerikāņu inženiere un NASA astronaute Nikole Stote (Nicole Stott).
Aicinām ikvienu piedalīties konkursā par labāko jautājumu astronautei. Labāko jautājumu autorus aicināsim piedalīties klātienē, kā arī sarūpēsim pārsteiguma balvas! Bet vislabāko jautājumu autoriem būs dota iespēja pašiem uzdot savu jautājumu astronautei (angļu valodā) vai arī to nolasīsim jūsu vietā un, ja nepieciešams, iztulkosim.
Konkurss ir noslēdzies!
Iesūtiet savu jautājumu NASA astronautei Nikolei Stotei līdz 2017. gada 29. jūnijam (ieskaitot)!
Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar sarkanu zvaigznīti:
Vārds, uzvārds *
Jūsu vecums: *
Jūsu jautājums astronautei Nikolei Stotei? (Temats netiek ierobežots, bet tam jābūt pietiekami īsam un skaidri formulētam.) *
Jūsu jautājums angļu valodā (obligāti nepieciešams, ja pretendējiet uz iespēju personiski uzdot savu jautājumu astronautei!)
Jūsu epasts: *
Pateicamies par jūsu jautājumiem!
Uz tikšanos Asteroīdu dienas pasākumos 2017. gada 30. jūnijā Mazajā meteorītu muzejā, Nīcgales ielā 3, Rīgā, skat. Google kartē: https://goo.gl/maps/aq5csmydFP52
info@meteoriti.lv
www.meteoriti.lv

#MeteoritiLV #AsteroidDay

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Meteoriti.LV. Report Abuse