Нові можливості для українських жінок та молоді Кіровоградської області

Проект «Нові можливості для українських жінок та молоді» втілюється на Кіровоградщині громадською організацією «Прес-клуб реформ» і Естонським жіночим центром досліджень і ресурсів (ENUT) за фінансування Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) у партнерстві із органами місцевого самоврядування та системою освіти області у 2024-2025 роках.

«У регіоні, який бореться з економічними труднощами в часи повномасштабної війни, розвиток громади та малого бізнесу є ключовими, і жінки та молодь несуть велику відповідальність за обидва напрямки. Тому ми хотіли б зробити свій внесок насамперед у підприємницьку освіту та розширення можливостей жінок», - говорить Реет Лайя, очільниця ENUT.

Проект має на меті допомогти Кіровоградській області розвиватися у кількох напрямках, зокрема сприяти підприємництву (особливо серед жінок-біженок та місцевих жінок), підтримувати реформу української професійно-технічної освіти на місцевому рівні (через розробку та пілотування навчальної програми та модуля з навчання підприємництву) та надати імпульс і підтримку жінкам-журналісткам із гіперлокальних ЗМІ  у висвітленні того, що відбувається в регіоні.

«Для розвитку громад  вкрай важливо, щоб бізнес, влада, освіта та ЗМІ співпрацювали заради однієї мети. Ми щиро вдячні міськраді Кропивницького за сприяння та підтримку, а також керівництву Ліцею сфери послуг і торгівлі та Управлінню комунікацій з громадськістю ОВА, які повірили в цю ідею, і підтримали нас під час розробки проекту», - говорить Вікторія Талашкевич, лідерка Прес-клубу реформ.

За її словами, протягом півтора року до проекту планується залучити 60 жінок та 200 молодих людей, яким буде запропоноване підприємницьке навчання та заохочення у відкритті власної справи чи нового етапу у своєму професійному житті. 

Для підтримки малого підприємництва серед жінок у Кропивницькому буде застосовано методологію «команд успіху», яку організація ENUT вже впроваджувала в різних країнах. На конкурсній основі буде відібрано жінок, котрі об'єднаються у кілька Команд успіху і будуть підтримувати одна одну у започаткуванні бізнесу та професійному саморозвитку. Це відбуватиметься у співпраці із Центром сприяння підприємництву, котрий діє у міськраді.

Інший напрямок – це пілотний проект із навчання підприємництву у співпраці із Кропивницьким професійним ліцеєм сфери послуг і торгівлі, який триватиме протягом 2024/25 навчального року. На основі цього пілоту буде проведено інформаційний семінар для керівників і керівниць  професійно-технічних навчальних закладів області для обміну досвідом. Паралельно триватиме залучення жінок-журналісток із локальних  районних медіа до навчання і висвітлення заходів проекту та історій успіху жінок-підприємниць з усієї області.

Якщо ви зацікавлені взяти участь у проекті, будь ласка, заповніть цю форму, і ми надішлемо інформацію вам персонально, як тільки буде оголошено про заходи у рамках проекту - https://cutt.ly/beyEOcji Детальніше про проект можна буде дізнатися незабаром - на фейсбук-сторінці Прес-клубу реформ https://facebook.com/PressClubKirovohrad та на сайті ENUT: https://enut.ee Проект фінансується ESTDEV - Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus EST, Естонським центром міжнародного розвитку.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше ім'я та прізвище, будь ласка *
Уникайте скорочень та абревіатур, будь ласка
Напишіть, будь ласка, участю в якому компоненті програми ви цікавитеся? *
Оберіть, будь ласка, один з трьох варіантів
Дайте будь ласка посилання на будь-яке ваше цифрове представництво (це може бути особистий Фейсбук-профіль, або Інстаграм-профіль, або профіль LinkedIn, на ваш вибір) *
 Ми просимо це посилання, щоб підписатися на вас у соціальній мережі та цікавитися тим, чим ви займаєтеся
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону, щоб ми могли запросити вас на заходи проекту *
Якщо можна, вказуйте будь ласка номер, на якому у вас є Вайбер, щоб ми могли легко вам написати
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості програми "Нові можливості для українських жінок та молоді Кіровоградської області". Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
ПЕРЕВІРТЕ СВІЙ ПОШТОВИЙ ЯЩИК! Вам на пошту прийде копія цієї реєстраційно форми. Це означатиме, що ви правильно все заповнили. Також пам'ятайте, що треба перевіряти папку СПАМ у вашому поштовому ящику, куди може також потрапити важлива кореспонденція. І регулярно видаляйте все зайве, інакше ваш ящик може бути переповненим, і ви не отримаєте важливого листа.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy