ZAPISY NA WARSZTATY ODBYWAJĄCE SIĘ PODCZAS KONFERENCJI INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ
REGULAMIN WARSZTATÓW
1.Warsztaty organizowane są dla chętnych Uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku większej ilości chętnych niż przewidywana liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszenia.
2. Wymaga się, aby Uczestnik biorący udział w warsztatach był zarejestrowany na Konferencję, co jest równoznaczne z uiszczeniem opłaty za bilet, legitymował się statusem studenta, a jego wiek nie przekraczał 26 lat.
3. Uczestnik biorący udział w warsztatach przyjmuje do wiadomości, że warsztaty będą odbywały się równolegle z wykładami i panelami dyskusyjnymi odbywającymi się w ramach Konferencji.
4. Uczestnikowi przysługuje prawo do uczestnictwa maksymalnie w dwóch warsztatach w czasie trwania Konferencji (po jednym na każdy dzień) i wymagana jest obecność Uczestnika przez całość ich trwania.
5. Zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach ma charakter wiążący i jest równoznaczne z zapoznaniem się z treścią niniejszego Regulaminu oraz akceptacją zawartych w nim postanowień.
6. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest poprawne wypełnienie wszystkich wymaganych pól formularza zgłoszeniowego.
7. Rejestracja na warsztaty jest równoznaczna ze zgłoszeniem uczestnictwa i stanowi potwierdzenie obecności Uczestnika.
8. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach wymagane jest poinformowanie o tym Organizatora za pomocą adresu e-mail: kontakt@bioinzynieria.net
Harmonogram
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service