Raasiku valla haridus- ja kultuurivaldkonna tunnustuskonkursile 2019 kandidaate esitamine
Haridus ja kultuurivaldkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta haridusesse ja kultuuri panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul või ka maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil.

AASTA HARIDUSTEGIJA
Eesmärk: Aasta Haridustegija auhinnaga tunnustame haridusvaldkonnas tegutsejat, kes on silmapaistval viisil aidanud kaasa lapse/õpilaste individuaalsele ja sotsiaalsele arengule, kelle kogemus väärib esiletõstmist ja jagamist ja /või on saavutanud häid tulemusi erinevatel konkurssidel.
Sihtrühm: kandidaadina võib esitada kõiki haridusvaldkonnas tegutsejad sh.õpetajad, tugispetsialistid, õpilased, juhid jt.


AASTA KULTUURITEGIJA
Eesmärk: Aasta Kultuuritegija auhinnaga tunnustame kultuurivaldkonnas tegutsejat, kes on silmapaistavalt aidanud kaasa Raasiku valla kultuurielu rikastamisele ning kelle panus väärib esiletõstmist ja jagamist.
Sihtrühm: kultuurivaldkonna töötajad sh. raamatukoguhoidjad, sündmuste korraldajad, hobikunstnikud jt.
Preemia antakse kultuurivaldkonnas tegutsejale, kes on pälvinud nii kultuuriavalikkuse kui kolleegide lugupidamise ning kes on silmapaistvalt hästi esinenud erialastel konkurssidel. Aasta Kultuuritegija preemia antakse kultuurivaldkonnas tegutsejale, olenemata tema viljeldavast valdkonnast.

Kandidaatide esitamise tähtaeg: 24.september.

Aasta Haridustegija ja Aasta Kultuuritegija tunnustused antakse välja traditsioonilisel Raasiku valla haridus- ja kultuuritöötajate tunnustussündmusel 4.oktoobril.
Esitan kandidaadi *
Required
Kandidaadi nimi: *
Your answer
Kandidaadi organisatsioon ja amet: *
Your answer
Kandidaadi kontaktandmed (telefon, e-post): *
Your answer
Ülevaade kandidaadi panusest haridus- või kultuurivaldkonda koos kandidaadiks esitamise selgitusega: *
Your answer
Esitaja nimi: *
Your answer
Esitaja kontakt (telefon, e-post): *
Your answer
Lisamärkus:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Eesti Erinoorsootöö Ühing noOR. Report Abuse - Terms of Service