ЗАПРОШУЄМО СУПЕРГЕРОЇВ У КОМАНДУ Let's do it, Ukraine!
Запрошуємо у волонтерську команду людей різного віку та з різним досвідом 🇺🇦 Ви ідейний, позитивний, доброзичливий, ініціативний, енергійний, амбіційний громадянин, який готовий брати на себе відповідальність? Бажаєте розвиватися в громадському секторі та знайти нових друзів? Ми шукаємо тих, хто дуже сильно любить громадську діяльність, активне волонтерство та командну роботу, людей які вміють поважати інших, розуміють, що таке толерантність. Ми завжди щасливі долучати нових волонтерів.
Якщо ви маєте змогу допомагати нам створювати еко проекти, адмініструвати щорічні ініціативи, створювати відео та графічні матеріали, писати тексти для сайту, працювати з документацією, партнерами, керувати соцмережами, знаєтесь на IT, маркетингу, PR, GR, робота зі ЗМІ, реклама, комунікація з Амбасадорами, комунікація з громадськими об'єднаннями, фотографи, асистенти та ще багато напрямків. Час активності буде в кожного індивідуальний.
✅ Заповнюйте заявку та приєднуйтеся до команди.
✅Візьміть участь у "Let's do it Ukraine Leaders Academy" (деталі прийдуть на електронну пошту яку ви зазначите в заявці).
✅Головне - любити людей, бути позитивним і доброзичливим, чуйним і уважним - це основні, базові якості, на яких формується наша команда!
✅З усіма волонтерами буде проведено обов’язковий вступний тренінг, в Києві та ОНЛАЙН, присвячений знайомству з організацією, активом, структурою та правилами діяльності.
👌Кожен учасник команди отримає неабиякий досвід, привілеї та можливості для саморозвитку. Зокрема: Навчиться створювати власні еко проекти й працювати з ними; брати участь у всеукраїнських і міжнародних заходах; окрім того, це постійний двіж, купа прогресивних людей навколо і гарна атмосфера.
Зробимо Україну чистою разом!
Ім'я та прізвище *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Номер телефону *
Адреса електронної пошти *
Область та місто проживання *
Посилання на сторінку у Фейсбук *
Посилання на сторінку в Інстаграм *
Освіта *
Професійні навички *
Якими мовами володієте? (вкажіть рівень володіння) *
Чому я хочу бути волонтером та членом команди Let's do it Ukraine, персональна мотивація, очікування *
На якому рівні в команді ви готові розвиватись? *
Ким ви бачите себе в Let's do it Ukraine? *
Як часто ви готові бути активним? *
В якому відділі є бажання почати? *
Required
Я даю згоду на обробку своїх персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy