Angličtinka - registrace dítěte
Vážení rodiče, zde se prosim zaregistrujte na kroužek v MŠ Motýlek Horní pavilon.

Lekce probíhají přímo v MŠ, 1krát týdně cca 8 - 12 dětí ve skupince, v nejlépe vhodném čase určeném vedením MŠ. Výuka je vedena lektorem, který́ disponuje příslušnou zkouškou z jazyka, pedagogickým vzděláním pro práci s dětmi předškolního věku a hlavně zkušenostmi s výukou. Náplní kurzu je především hravou formou získání první slovní zásoby jazyka s maximálním důrazem na správnou výslovnost. Veškeré učební materiály dostanete během školního roku. Výsledkem kurzu je především zájem dítěte o cizí jazyk a slovní zásoba odpovídající věku dítěte .
Email address *
Jméno dítěte *
Your answer
Přijmení dítěte *
Your answer
Název třídy
Your answer
Předškolák
Zákonný zástupce *
Your answer
Telefon (rodiče) *
Your answer
Email (rodiče) *
Your answer
Prohlášení zákonného zástupce *
Rodiče či zákonní zástupci souhlasí s předáním zodpovědnosti za děti v době konání kroužku lektorce a to od doby převzetí dítěte lektorkou kroužku do doby předání rodičům či zákonným zástupcům a nebo učitelce MŠ i s tím, že když bude mít dítě kázeňské problémy, opakovaně bude přicházet na lekce později anebo jej kroužek nebude bavit, učitelka s rodiči domluví ukončení účasti.
GDPR *
Poskytnutí těchto údajů je zcela dobrovolné. Vaše zde uvedené osobní údaje budou použity výhradně za účelem komunikace ve věci: kroužek Angličtinka, budou zpracovávány a chráněny v souladu s platnými právními předpisy na ochranu osobních údajů, nebudou využity ani sdíleny jinak, než za tímto účelem a nebudou poskytnuty třetím stranám. Vaše údaje nebudou uchovávány déle, než je pro tento účel právně přístupné.
Platba *
Děti předškolní (k 1.9.2019 pěti letí a starší) kde příspěvek hradí z větší části ÚMČ Praha 6 + finanční spoluúčast rodičů je 350,-Kč za pololetí a děti nepředškolní (nedotovaná částka) 850,-Kč (lekce probíhá jednou týdně; min 8 / max.12 dětí ve skupině).
Info k platbě *
Výše uvedenou částku prosím uhrďte do 14dnů od registrace (nejpozději do 4/10/2019) a to na účet: 199714800 / 0600, do kolonky správa pro příjemce uveďte celé JMÉNO DÍTĚTE a MŠ kterou NAVŠTĚVUJE.
Info první lekce
Začínáme první týden v říjnu. Pomůcky na lekce: obyčejný sešit A4 (může být nelinkovaný) a malou sadu pastelek.
Vzkaz nebo otázka
Začínáme první týden v říjnu. Pomůcky na lekce: obyčejný sešit A4 (může být nelinkovaný) a malou sadu pastelek.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy