Spektaklis - kelionė MIESTO EILĖS. REGISTRACIJA

Gegužės 2 d. 12:00 ir 13.30 (Atvira repeticija). Liko 2 vietos!
Gegužės 3 d. 18:00 (Atvira repeticija). Liko 2 vietos!

Gegužės 8 d. 13.30. Liko 7 vietos!
Gegužės 9 d. 13:30. Liko 5 vietos!

Pradžia - Mokytojų namų kiemelyje
Spektaklis - kelionė vaikams nuo 7-99 metų.


Miestą kitaip atrasti kviečia poezijos spektaklis-kelionė „Miesto eilės“. Aštuoniose Vilniaus senamiesčio gatvelėse ir kiemuose atgis lietuvių poetų Sigito Gedos, Violetos Palčinskaitės, Juditos Vaičiūnaitės, Antano A. Jonyno, Donaldo Kajoko ir kt. eilėraščiai vaikams. Interaktyvus spektaklis paremtas dviejų draugų, Stepono ir Liudo, kelionės po miestą istorija, o prie technologijų įpratusią jaunąją kartą labiau įtraukti padės eilėraščių fone atgyjantys senieji optinio teatro, animacijos prietaisai – taumatropas, praksinoskopas ir kiti. Registruokitės, dalyvaukite ir keliaukite po miestą su artimaisiais. Spektaklyje gali dalyvauti tik 10 žiūrovų!

Bilieto kaina 10 Eur./1 asmeniui
Atvira repeticija 5 Eur./1 asmeniui
Registracija būtina ir patvirtinama pavedimu.
Dėl registracijos teiraukitės tel. 8 61411586
Rekvizitai:
VšĮ Teatro istorijos
Į.k. 304501531
AB Seb A/s : LT45 7044 0600 0815 5436
Mokėjimo paskirtyje įrašykite : Už ekskursiją MIESTO EILĖS (nurodyti datą ir valandą)

SVARBU! Ekskursijos metu būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo. Dėl šalyje galiojančio ekstremalios situacijos režimo, prašome elgtis atsakingai ir jei esate saviizoliacijoje ar jaučiate peršalimo simtomus - likti namie. Visada paliekame galimybę padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems.

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai prieš ekskursiją ar jos metu Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vyriausybės sprendimu nuo balandžio 19 d. kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizatoriai turi užtikrinti žiūrovų (dalyvių) registravimą elektroniniu būdu. Norėdami užsiregistruoti į koncertą, prašome užpildyti žemiau esančią formą. Šie duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.
Vardas *
Pavardė *
Telefono numeris *
pvz: 86... .........
Kiek jūsų šeimos narių dalyvaus ekskursijoje? *
Jei ekskursijoje norite dalyvauti su draugais, jiems teks užpildyti anketą (duomenys bus naudojami tik Covid19 prevencijai! :)
Pažymėkite Jūsų pasirinktą ekskursijos laiką: *
Aš patvirtinu ir suprantu, jog dalyvauti ekskursijoje galėsiu tik atlikęs/usi pavedimą. *
Jei pasikeistų Jūsų planai, visada galite perleisti vietą kitiems žmonėms (prašome apie tai mus informuoti skambučiu ar sms tel. 8 614 11586)
Jei ateityje norėtumėte gauti informaciją apie Teatro istorijų ir Vilniaus mokytojų namų organizuojamus renginius, akcijas, projektus, įrašykite savo el. p. adresą.
Anketos duomenys bus saugomi 21 dieną nuo įvykusio renginio dienos ir po to iš karto sunaikinti. Gavus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prašymą, epidemiologinės diagnostikos tikslais šie duomenys centrui bus pateikti ne vėliau kaip per 2 darbo dienas.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy