Заявка на участь у проекті "Давай зміни!"
Команда «Відкритий простір» запрошує представників малих міст Центральної України до участі у проекті «Давай зміни», а саме мешканців Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Черкаської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської областей.

Основна мета проекту – підготовка фахівців з управління громадськими проектами через поєднання досвіду успішних підприємців та громадських діячів, які будуть тренерами та спікерами проекту.

Для участі у проекті буде сформована група учасників з 25 осіб, навчання передбачає три дво- та триденні тренінги, а також практичні завдання, виконання яких є обов'язковою умовою для проходження на кожний новий етап проекту. Окрім цього впродовж навчальної програми буде здійснено два виїзди тренерів у громади для проведення тренувальних інтерактивних ігор.
Тренінги будуть проходити у різних куточках України, частина заходів відбудеться на базі успішних українських бізнес-компаній, які ділитимуться своїм досвідом розвитку та управління проектами.

Найбільш результативні учасники отримають можливість взяти участь у навчальному візиті до Німеччини, який відбудеться восени.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy