Заявка на участь у проекті "Давай зміни!"
Команда «Відкритий простір» запрошує представників малих міст Центральної України до участі у проекті «Давай зміни», а саме мешканців Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Черкаської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської областей.

Основна мета проекту – підготовка фахівців з управління громадськими проектами через поєднання досвіду успішних підприємців та громадських діячів, які будуть тренерами та спікерами проекту.

Для участі у проекті буде сформована група учасників з 25 осіб, навчання передбачає три дво- та триденні тренінги, а також практичні завдання, виконання яких є обов'язковою умовою для проходження на кожний новий етап проекту. Окрім цього впродовж навчальної програми буде здійснено два виїзди тренерів у громади для проведення тренувальних інтерактивних ігор.
Тренінги будуть проходити у різних куточках України, частина заходів відбудеться на базі успішних українських бізнес-компаній, які ділитимуться своїм досвідом розвитку та управління проектами.

Найбільш результативні учасники отримають можливість взяти участь у навчальному візиті до Німеччини, який відбудеться восени.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy