Zgłoszenia na dodatkowe funkcje
Drogi Uczniu,

Co roku w Szkole Magii Salem podczas Sabatu Czarownic ogłaszane są osoby, które zostały powołane przez opiekunów domów oraz Radę Szkoły do pełnienia poszczególnych stanowisk. Dzięki tym funkcjom można bardziej zaangażować się w życie szkoły, otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę, a także zapisać się na kartach historii Salem.
Dostępne funkcje to:
- Prefekt Domu - osoba odpowiedzialna za sprawy domu; współpracuje z innymi prefektami i organizuje z nimi konkursy oraz zabawy; pomaga nowym uczniom w szkole; ocenia zajęcia profesorów w specjalnej ankiecie. Prefektów Domu wybiera opiekun domu.
- Prefekt Naczelny - osoba odpowiedzialna za sprawy szkolne; nadzoruje pracę reszty prefektów; organizuje konkursy oraz zabawy wspólnie z prefektami; pomaga nowym uczniom w szkole; ocenia zajęcia profesorów w specjalnej ankiecie. Prefektów Naczelnych wybiera Rada Szkoły.
- Członek Gwardii Salem - osoba odpowiedzialna za pomoc nowym uczniom w szkole; ocenia zajęcia profesorów w specjalnej ankiecie; uczestniczy w Akcji Reklama; wykonuje zadania przydzielone przez Opiekuna Gwardii Salem. Członków Gwardii Salem wybiera Rada Szkoły.

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z powyższych funkcji, wypełnij poniższy formularz.
Możesz aplikować na wszystkie trzy funkcje, jeśli Ci one odpowiadają.

Zgłoszenia można przesyłać do 16 maja 2019 r. (czwartek) do godz. 23:59.

Imię i nazwisko: *
Your answer
Dom: *
Zaznacz funkcje, na które chcesz zgłosić swoją kandydaturę: *
Required
Napisz, dlaczego chcesz objąć wybrane przez siebie funkcje. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service