Projekt VAPE Myszków - zgłoszenie chęci udziału.
Jesteśmy zespołem naukowców z Polski i Norwegii. Wspólnie, na terenie obu krajów realizujemy projekt Virtual Air Pollution Experience  - VAPE, “W jaki sposób wirtualne multisensoryczne doświadczenie wpływa na zachowania środowiskowe?”. W ciągu najbliższych 3 lat planujemy przeprowadzenie w Myszkowie działań zmierzających do podniesienia świadomości zagrożenia, jakie niesie zanieczyszczenie powietrza w celu poprawy jego jakości.

Poszukujemy ochotników i ochotniczek, którzy chcieliby:

1. Na najbliższe 3 lata bezkosztowo zamontować na swojej posesji elektroniczny czujnik jakości powietrza.
2. W ciągu najbliższych 3 lat wziąć udział w sześciu badaniach opinii za pośrednictwem telefonu, Internetu lub listownie (za symboliczne wynagrodzenie).

Aby się zgłosić wystarczy wypełnić poniższy formularz.

O projekcie:
Projekt VAPE – został sfinansowany w ramach grantu Europejskiego Obszaru Gospodarczego przyznanego na lata 2020-2023. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem naukowców, składającym się z psychologów pracujących w technologii wirtualnej rzeczywistości w Instytucie Psychologii PAN, informatyków społecznych z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, ekonomistów i badaczy społecznych z Uniwersytetu Warszawskiego oraz badaczy jakości powietrza z Norweskiego Instytutu Badań Jakości Powietrza (NILU). Naszym celem jest wypracowanie rekomendacji rozwiązań, które w realny sposób podniosłyby jakość powietrza.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Czy na co dzień interesujesz się ochroną środowiska?
Clear selection
Mieszkam w: *
Proszę wskazać, w jaki sposób ogrzewany jest Twój dom / mieszkanie: *
Jeśli zaznaczyłeś "ogrzewanie własne", wpisz proszę, jakiego rodzaju ogrzewania używasz (np. piec węglowy, gaz, ekogroszek, kominek itp.).
Deklaracja udziału w badaniach (można zaznaczyć jedną lub więcej opcji) *
Required
Jeśli zgłosiłeś udział w badaniu opinii: jak możemy się skontaktować?
Clear selection
Imię *
Nazwisko *
kod pocztowy *
ulica *
numer domu *
numer mieszkania
telefon *
email
Jeśli masz pytania dotyczące tego badania możesz się z nami skontaktować pod adresem vape@psych.pan.pl lub na facebooku: https://www.facebook.com/vapeproject/. Możesz też wpisać poniżej swój komentarz.
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Warszawie (00-378) przy ul. Jaracza 1. W sprawach dotyczących Państwa danych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, adres e-mail; sekretariat@psych.pan.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu rejestracji uczestników badania VRLAB IPPAN na podstawie art. 6 ust. 1 lit. za. RODO. Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji celu badania, nie dłużej niż do zakończenia projektu (2022 r.). Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut Psychologii PAN. Report Abuse