ЗАЧЛЕНЕТЕ СЕ БЕСПЛАТНО ЗА ДОБИВАЊЕ НА ИНФО СЕГА E-ВЕСНИК ЗА МЛАДИНСКО ИНФОРМИРАЊЕ
Зачленете се бесплатно за добивање на ИНФО СЕГА е-весник со информации за вработување, стипендии, волонтирање, обуки конкурси и настани. Се' што треба да направите е да ни ја испратите Вашата функционална e-mail адреса и на истата еднаш неделно ќе го добивате известувањето со тековните информации.

ИНФО СЕГА е првиот Младински информативен и Советодавен Центар во Македонија кој што е воспоставен и работи во согласност со стандардите за младинско информирање усвоени од ERYICA (European Youth Information and Counselling Agency). ИНФО СЕГА е отворен во 2010 година со поддршка на Агенцијата за млади и спорт на РМ и Општина Прилеп.

За повеќе информации околу ИНФО СЕГА, посетете не на www.infosega.org.mk
Sign in to Google to save your progress. Learn more
E-mail *
Кој вид на информации најмногу Ве интересираат?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Youth Council Prilep. Report Abuse