ŠIJETE RÚŠKA?
POMÔŽME SI NAVZÁJOM
Ak v týchto alebo nasledujúcich dňoch šijete rúška na objednávku, ozvite sa nám prosím. Keďže ich je nedostatok (a ani tak skoro nebudú k dispozícii) a nie všetci si ich dokážu ušiť či vyrobiť sami, veríme, že sa nájdu takí, ktorí si ich od vás radi zakúpia.

AKO CHCEME POMÔCŤ?
1. Ak šijete rúška a chcete dať o sebe vedieť širokej verejnosti, vyplňte tento formulár - kedykoľvek. Po vyplnení údajov kliknite na Odoslať.
2. Vami poskytnuté informácie zverejníme na web stránke MAS www.malohont.sk a na Facebook stránke MAS www.facebook.com/malohont
3. Na ďalšom postupe sa dohodnete so záujemcami, ktorí budú kontaktovať priamo vás.

VYPLŇTE ASPOŇ 1 KONTAKTNÝ ÚDAJ
Aby vás záujemcovia o rúška mohli kontaktovať, je potrebné vyplniť aspoň jeden z údajov - číslo telefónu, mailovú adresu alebo iný kontakt.

NOSIŤ RÚŠKO NIE JE HANBA.
CHRÁNITE TÝM NIELEN SEBA A SVOJU RODINU, ALE AJ OSTATNÝCH ĽUDÍ.

V prípade potreby nás kontaktujte: Miroslava Vargová - mirkakubka@gmail.com

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov svojou prihláškou udeľujem súhlas Miestnej akčnej skupine MALOHONT, Sama Vozára 154, 980 52 Hrachovo na spracovanie osobných údajov uvedených v tomto formulári za účelom ich zverejnenia na web stránke a Facebook stránke MAS MALOHONT. Súčasne potvrdzujem, že uvedené údaje v rozsahu, v akom boli poskytnuté, sú pravdivé a správne. Taktiež potvrdzujem, že som bol/a informovaný/á o práve tento súhlas so spracovaním osobných údajov kedykoľvek odvolať.
1. Meno a priezvisko: *
Your answer
2. Obec/mesto, kde bývate: *
Pozn.: Ulicu a číslo nie je potrebné uvádzať, nakoľko predpokladáme, že doručovanie rúšok bude prebiehať poštou. Ak nie, dohodnite sa na tom individuálne so záujemcami, ktorí sa vám ozvú.
Your answer
3. Telefónne číslo (mobil):
Your answer
4. Mailová adresa:
Your answer
5. Iný kontakt:
Your answer
6. Pre koho viete ušiť rúška? *
Vyznačte jednu alebo viac odpovedí.
Required
7. Koľko rúšok denne viete vyrobiť? *
Odhadnite približný počet - môže to uľahčiť rozhodnutie právnických osôb, u ktorých sa predpokladá vyšší dopyt po rúškach (pre svojich zamestnancov).
Your answer
8. Max. suma za 1 rúško (v eurách): *
Aby sme predišli propagácii rúšok za neprimerane vysoké ceny, uveďte maximálnu sumu, za ktorú viete ušiť 1 kus rúška (bez nákladov na poštovné).
Your answer
9. Poznámky (ak máte):
Uveďte čokoľvek iné, čo považujete za dôležité.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy