ORAR 2 st. z wypoczynkiem, Murzasichle, 23-30 sierpnia 2020
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Rekolekcje Domowego Kościoła przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych które formują się w Ruchu Światło-Życie.

Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
http://wroclaw.oaza.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/Regulamin-rekolekcji-DK.pdf

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
OAZA REKOLEKCYJNA ANIMATORÓW RODZIN II stopnia
"Celem rekolekcji ORAR II st. jest uświadomienie uczestnikom nadprzyrodzonego wymiaru odpowiedzialności w posłudze pary animatorskiej, która została imiennie wybrana, powołana do posługi i niejako „zaproszona” przez Boga do posługi innym małżonkom należącym do Domowego Kościoła."
(ORAR II - podręcznik)

"Para animatorska zabezpiecza prawidłowy rozwój kręgu. Stara się pomóc każdemu z członków, aby coraz głębiej i autentyczniej przeżywali swoje chrześcijaństwo. Nasze wspólnoty w takiej mierze zachowują swój sens istnienia i swoją wartość, w jakiej starają się swoim członkom pomóc w dążeniu do świętości i dojrzałości chrześcijańskiej."
(List do wspólnot rodzinnych nr 17)
Informacje podstawowe
ORAR II stopnia z wypoczynkiem

Miejsce: Murzasichle k/Zakopanego
Termin: 23-30 sierpnia 2020

Moderator: ks. Bartosz Barczyszyn
Para moderatorska: Dorota i Sławek Winiarscy
Kontakt:
e-mail: slawini@gmail.com
tel.: 664.226.190
Informacje o ośrodku i miejscu
Ośrodek: Dom Wypoczynkowy Halny, ul. Sądelska 59 b, 34-531 Murzasichle

Rekolekcje odbywać się będą w Domu Wypoczynkowym „Halny” w Murzasichlu koło Zakopanego. Na stronie www.dwhalny.com.pl można przeczytać opis i zobaczyć zdjęcia.

Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Ośrodek posiada pokoje z łazienkami i malutkimi balkonami. W ośrodku jest też stołówka oraz sala, w której będą odbywać się konferencje. W odległości około 50 m od naszego budynku jest drewniany kościół, w którym będziemy mieli Eucharystie i nabożeństwa oraz codzienny Namiot Spotkania.
Sam ośrodek ma duże podwórko z dwiema piaskownicami, ławeczkami i huśtawkami i małą zjeżdżalnią. Jest miejsce dla dzieci do zabawy. W razie niepogody dzieci będą miały do dyspozycji salę w domku obok naszego ośrodka.
Koszt rekolekcji
* dorośli i dzieci od rocznika 2004 - 665 zł
* dzieci roczników 2005-2009 - 525 zł
* dzieci roczników 2010-2017 - 490 zł
* dzieci roczników 2018-2020 - 20 zł

Koszt rekolekcji obejmuje wyżywienie i noclegi, materiały do rekolekcji oraz opłatę klimatyczną.

Pieniądze nie mogą być przeszkodą w wyjechaniu na rekolekcje. Jeśli masz trudną sytuacją finansową skontaktuj się ze swoją parą rejonową/diecezjalną i poproś o pomoc.

Rekolekcje Domowego Kościoła są przeznaczone dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia. Starszym dzieciom proponowane są odpowiednie rekolekcje dla młodzieży (http://wroclaw.oaza.pl/). Jeżeli jednak jesteście zmuszeni planować wyjazd ze starszymi dziećmi, prosimy o kontakt przed wypełnieniem formularza.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy