Digitálne výzvy a príležitosti v obrábaní - on-line účasť
Prihláška na odborný seminár Digitálne výzvy a príležitosti v obrábaní, ktorý sa uskutoční 23.-24.11.2022  v priestoroch Prototypového a inovačného centra Strojníckej fakulty TUKE a v priestoroch UVP Technicom.

Poznámka: Dňa 23.11.2022 v čase od 9.00-17.00 hod. je seminár určený predovšetkým podnikateľským subjektom. Dňa 24.11.2022 v čase 9:00-15:00 hod. je určený najmä študentom stredných a vysokých škôl.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Názov spoločnosti/subjektu/školy
*
Meno a priezvisko, titul *
Vaša pozícia
*
Required
Podujatia sa zúčastníte *
Telefónny kontakt
Email
*
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len ako „GDPR“) a Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Viac informácií o pravidlách ochrany osobných údajov TUKE (https://www.tuke.sk/wps/portal/tuke/university/legislativa-univerzity/ochrana_osobnych_udajov). *
Required
Beriem na vedomie, že v rámci podujatia budú pre dokumentačné, informačné a propagačné účely UVP TECHNICOM – Enterprise Europe Network, TUKE a príp. spoluorganizárov vyhotovované obrazové snímky zachytávajúce účastníkov. V prípade výhrad voči vyhotoveniu takýchto snímok zahŕňajúcich osobu zaregistrovaného účastníka informujte organizátora pred začatím podujatia na een@uvptechnicom.sk príp. priamo v mieste konania podujatia. V prípade výhrad voči zverejneným obrazovým snímkam a obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na gdpr@uvptechnicom.sk.
Ďakujeme za registráciu. Tešíme sa na Vás!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Univerzitný vedecký park TECHNICOM. Report Abuse