Реєстрація на презентацію книги Анни Лембке "Дофамінове покоління: Де межа між болем і задоволенням"
Видавництво Лабораторія та громадський ресторан Urban Space 500 запрошують на презентацію книги психіатрині Анни Лембке “Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням”.

Лембке на основі реальних випадків людей, які приходять до неї на терапію, та теоретичних знань — обґрунтовує, чому сучасним людям так просто стати залежними від чогось.

Основна ідея, яку пропагує книжка, — збільшення рівня дофаміну внаслідок звички, яка приносять надзвичайне задоволення, є просто втечею від болю. Тому одна з її порад — не боятися болю, звикнути, змінити своє ставлення до нього, а не впадати у вир насолод.

Однак сучасній людині це зробити важче: ми всі залежні, хто від ігор на телефоні, хто від сексу, хто від наркотиків, а хто — від ліків, які мали б допомагати нам і без яких неможливе адекватне функціонування.

Говоритимемо про залежність від дофаміну та які межі між болем та задоволенням з Марком Лівіним — письменником, заступником головного редактора The Village Україна та ведучим подкасту та книги з однойменною назвою «Простими словами».

Модерує: Олександр Панасюк

Місце: Urban Space 500, вул. Бориса Грінченка, 6

Час: 19:00, середа, 6 жовтня

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім‘я та прізвище *
Електронна адреса *
Номер телефону
Чи даєте згоду на обробку персональних даних? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy