Miód w przemyśle
Prosimy o wypełnienie ankiety na temat wykorzystania miodu w produkcji żywności, suplementów diety, kosmetyków oraz produktów dla zwierząt.

Jeżeli używają Państwo zarówno miodu płynnego, jak i miodu w proszku, prosimy o dwukrotne wypełnienie ankiety (zaznaczając inną formę miodu w pytaniu 1). Jeżeli wogóle nie wykorzystują Państwo miodu, chętnie dowiemy się dlaczego, więc w takim przypadku również prosimy o wypełnienie ankiety.

Z góry bardzo dziękujemy za poświęcony czas! Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 5 min.


W ankiecie będą pytania o nazwę firmy, którą Państwo reprezentują, oraz adres e-mail, obydwa OPCJONALNE. Ze względów formalnych prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

kontakt: office@honeyinnovations.co
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, za pośrednictwem formularza Google, w celach handlowych i marketingowych, przez Honey Innovations spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Ignacego Mościckiego 1, Puławy 24-100, KRS: 833556. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy