Akademia Liderek MAMY PRAWA!
Dołącz do nas i zostań Liderką MAMY PRAWA!

"Akademia Liderek" to program edukacyjno-mentorski skierowany do aktywnych Kobiet, mieszkanek województwa wielkopolskiego, które chciałyby razem z nami działać na rzecz poprawy jakości opieki w szpitalach oraz na rzecz zwiększania świadomości przyszłych matek z ich praw w opiece okołoporodowej.

Szukamy Kobiet, które nie boją się nowych wyzwań, konfrontacji oraz pracy z grupą.

Nie musisz mieć doświadczenia w tym obszarze. Dla nas liczą się dobre chęci, gotowość do działania i społeczna wrażliwość.

Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w edukowaniu Kobiet oraz pomóc Ci w pierwszych próbach przekazywania nowo zdobytej wiedzy Kobietom mieszkającym tam, gdzie Ty.

Wspólnie zastanowimy się też, jakie są największe wyzwania w Twoim Szpitalu i razem z Tobą podejmiemy kroki, by zmienić tę sytuację.

Same nie damy rady dotrzeć do każdego szpitala powiatowego w naszym województwie - być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

Więcej na temat Akademii Liderek przeczytacie tutaj --> https://fundacjamatecznik.pl/nasze-projekty/projekt-mamy-prawa/akademia-liderek-mamy-prawa/
a na temat samego projektu Mamy Prawa i naszych działań realizowanych już piąty rok tutaj --> https://fundacjamatecznik.pl/nasze-dzialania/projekt-mamy-prawa/o-projekcie/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga - zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Wspierania Rodziny Matecznik z siedzibą przy ul. Jabłoniowej 9/1, 60-185 w Skórzewie, która przestrzega zasad ochrony danych osobowych zgodnie z polityką prywatności, która znajduje się na stronie: http://fundacjamatecznik.pl/nasza-polityka-prywatnosci/.

Zespół Fundacji Matecznik

Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Wybierz powiat, w którym mieszkasz lub w którym chciałabyś działać *
Najlepiej byłoby, aby powiat, w którym chcesz działać, to jednocześnie powiat, w którym mieszkasz. Wydaje nam się, że jako mieszkanka danego powiatu lepiej będziesz się orientować, jakimi kanałami informacyjnymi dotrzeć do Kobiet (media społecznościowe, lokalna prasa, kontakty prywatne). Możesz jednak wskazać więcej, niż 1 powiat, jeśli czujesz się na siłach. Na poniższej liście celowo nie umieściłyśmy powiatu poznańskiego, ponieważ w tym powiecie działamy już my jako Zespół Fundacji Matecznik.
Required
Twoja motywacja *
Opisz, dlaczego chciałabyś dołączyć do Akademii Liderek i działać na rzecz praw w opiece okołoporodowej?
Twoje pytania
Jeśli chciałabyś nas o coś zapytać, to jest idealne miejsce :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Rozwoju Rodziny Matecznik. Report Abuse