"Minu esimene laager" 19-21.07.20
See laager on loodud silmas pidades just nooremaid loodushuvilisi, kes ei ole veel valmis üksi kodust pikemalt eemal olema. Toetuseks ja julgustuseks saavad nad kaasa võtta kas oma ema/isa, vanaema/vanaisa, suure õe/venna või kelle tahes tuttava ja turvalise täiskasvanud lähedase. Laager toimub Loosalu talus, Kose vallas, Harjumaal looduse, tõelise taluelu ning lammaste ja kanade keskel. Ööbimine toimub taluõuel telkides. Toitlustamine 3-4 korda päevas.
Laagri maksumus osaleva lapse ja täiskasvanu eest on 150 eurot ning 2 lapse ja täiskasvanu eest on 190 eurot. Palume tasuda MTÜ Loodusmaa arvele ettemaksu 50 eur koha broneerimise eest ning lõplik tasu vahetult ennem laagri algust. Saaja nimi MTÜ Loodusmaa, selgitus "Minu esimene laager + osaleja nimi", konto nr Swedbank EE642200221053965722

Koguneme pühapäeval 19.07 kell 12.00 ja asjad pakime kokku teisipäeval 21.07 kell 17.00.
Kolme päeva jooksul tegutseme peamiselt välitingimustes, kuid vajadusel ka toas. Ööbimine toimub telkides, palume kaasa võtta oma telk, magamismatt ning magamiskott. Kui telk, madrats on teil puudu siis andke teada ja saate meilt. Kohapeal on olemas 80 cm poroloonmadratsid, kes soovib, saab neid kasutada.

Tegevuskava:
19.07 - telkla valmisseadmine, omavaheline tutvumine, koduloomadega tutvumine + toitmine, liblikate ja madrikate otsimine ja mänguline õpe, õhtune metsamatk, õhtusöök lõkkel, saun, tünnisaun.
20.07 - täiskasvanute ja laste matk eraldi- teemaks looduses liikumiseks vajalikud oskused ja teadmised. Pärand teadmised loodusest, käelised tegevused, pannkoogiõhtu, saun, tünnisaun.
21.07 - söödavate ja mürgiste taimede tundmaõppimine, ohtude tundmine looduses, küpsisetordi valmistamine, laagri kokkuvõte
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lapse nimi *
Lapse sünniaeg *
Lapse nimi (kui on 2 last kaasas)
Lapse sünniaeg (kui on 2 last kaasas)
Lapse kool ja klass/lasteaed *
Võimalikud toidutalumatused, allergiad, hirmud jmt *
Lapsevanema nimi *
Lapsevanema e-mail ja telefon *
Nõustun lapse pildistamisega (pildid Loodusmaa FB lehele) *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy