Nuostatų keitimo praktika (nuotolinis kursas)
Šiuo metu galima užsirašyti į naują grupę. Su užsiregistravusiais susisiekiame asmeniškai artėjant naujam startui.
Jūsų el. paštas. *
Your answer
Dar sykį, Jūsų el. paštas. *
Kartais žmonės, rašydami savo el. paštą, suklysta, tuomet nebėra galimybės su jais susisiekti. Daugiau atidumo reiškia, kad susisiekti bus paprasta, todėl prašome pakartoti savo el. paštą dar sykį. :)
Your answer
Ar dalyvavote "Nuostatų keitimo dirbtuvėse" gyvai? *
Ar dalyvavote EŽD eksperimente? *
Kokie Jūsų lūkesčiai praktikai? Kokių pokyčių tikitės per devynias savaites? *
Verta išsiaiškinti, ar Jūsų lūkesčiai realūs. Parašykite 1-2 sakinius, ko siekiate ir tikitės. Primenu, kad Nuostatų keitimo praktika aprėpia mėgstamos veiklos, darbo, uždarbio, įsikainojimo, santaupų ir kitas temas, susijusias su gerove.
Your answer
Suma, kurią skirsite devynių praktikos savaičių užduotims. *
Pasaulyje populiarėja praktika, kai įvairių mokymų dalyviams leidžiama patiems rinktis kainą. Ir tyrimai rodo, kad vertės suvokimas bei įsitraukimas labai stipriai susijęs su žmogaus gebėjimu užsimokėti. Mano pačios patirtis tokia pat abiejose barikadų pusėse: kai susimoku, dirbu, kai gaunu kažką dovanai, žiūriu į tai atsainiai. Deja, teko stebėti begalę žmonių, vietas mano dirbtuvėse gavusių dovanų, ir galiu paliudyti: po seminaro su savimi dirba ir pokyčius susikuria vis tik tie, kurie susimoka patys. Tad susimokėti reikia visų pirma dalyviui. Kiek, šįsyk sprendžiate Jūs. Tai turi būti suma, kuri Jus įpareigotų dirbti. Skirtingi miestai, skirtingos šalys, skirtingi pragyvenimo lygiai, skirtingas poreikis save disciplinuoti - skirtingos ir sumos. Kainos nurodytos eurais.
Tai svarbu *
Nuostatų keitimo praktika nėra individualios terapijos alternatyva. Čia nėra galimybės konsultuotis asmeniškai. Čia nereikia siųsti grįžtamojo ryšio ar kitaip "atsiskaityti" už praėjusią savaitę. Dalyviai el. paštu gauna instrukcijas ir priemones savarankiškam darbui, kiekvienas dirba jam priimtinu intensyvumu.
Tai svarbu, nr. 2 *
Į šią nuotolinę praktiką galima registruotis tik pačiai / pačiam. Galimybės registruoti kitus asmenis ir dovanoti šią praktiką kitiems asmenims nėra.
Tai svarbu, nr. 3 *
Artėjant startui, į Jūsų nurodytą el. pašto dėžutę atsiųsime informaciją apie registracijos patvirtinimą. Susipažinę su visa informacija, būsite laisvi spręsti, dalyvauti ar ne. Jūsų nurodyto el. pašto niekada neperduosime tretiems asmenims ir niekada nesiųsime Jums informacijos apie kitas "Ilzės dirbtuvių" praktikas, seminarus ar knygas. Mes labai gerbiame savo klientų privatumą ir ramybę, todėl niekada nesiuntėme ir ateityje nesiųsime jokio spam'o.
Tai svarbu, nr. 4 *
Būna, kad į vieną naują grupę užsirašo šimtai žmonių. Dėl adresatų gausos kartais mūsų siunčiama informacija nukeliauja į SPAM ar reklaminių laiškų dėžutę. Žmonės tokiu atveju mūsų laiškų nepastebi ir praleidžia galutinį registracijos terminą. Kad išvengtume tokio scenarijaus, prašome jau dabar prisidėti el. pašto adresą ilzes.dirbtuves@gmail.com prie savo kontaktų sąrašo arba patikrinti SPAM bei reklaminių laiškų dėžutes. Tokiu atveju visa informacija apie praktikos pradžią ir sąlygas pasieks Jus laiku.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service