Презентація відеопроекту «Життя за ґратами» (Київ, 15.03.2017)
У середу, 15 березня 2017 року, о 16:00-18:00, у просторі «MediaHub» (Київ, вул. Суворова, 4/6) відбудеться презентація документально-пізнавального відеопроекту «Життя за ґратами» та першої стрічки проекту — «Покарання ув’язненням в Україні. Теоретичні основи та практика». Відеопроект розроблений з просвітницькою метою у рамках програми «Права людини за ґратами» студією Real Stories Production спільно з Асоціацією УМДПЛ.

Реєструйтеся до 14 березня. Кількість місць обмежена.

За умови реєстрації кожен учасник нашого заходу отримає від програми «Права людини за ґратами» практичний посібник з питань порядку виконання кримінальних покарань та утримання під вартою.

Життя осіб за ґратами, його формальні норми та реалії традиційно залишаються поза увагою суспільства. Які права за законом та на практиці має людина, яка відбуває покарання? Як влаштована державна система, спрямована забезпечити дотримання цих прав?

Щоб представити реальний стан речей у пенітенціарних закладах, творча група Real Stories Production за підтримки Пенітенціарної Служби України провела декілька знімальних днів у Роменській виправній колонії та Сумському слідчому ізоляторі. Відеоматеріал став основою першої стрічки проекту «Покарання ув’язненням в Україні. Теоретичні основи та практика».

«Під час зйомок фільму ми намагалися якнайглибше пірнути у реалії життя за ґратами, щоб відчути і донести до глядача не стереотипне уявлення, а справжню ситуацію. Там, за колючим дротом, є життя. Ми прагнемо якомога об’єктивніше розповісти про це інакше життя, аби сформувати майданчик для суспільної дискусії», — розповідає керівник Real Stories Production, режисер стрічки Ксенія Кравцова.

Відеопроектом «Життя за ґратами» передбачено створення низки стрічок, присвячених конкретним аспектам правових основ діяльності державної пенітенціарної системи. Перший фільм, який буде презентовано — знайомство глядача з загальною проблематикою системи, яка на практиці застосовує ув’язнення як покарання особи за здійснення нею кримінального правопорушення.

Об’єктивно та без прикрас, очима правозахисників та працівників пенітенціарної системи ви побачите роботу слідчих ізоляторів, установ виконання покарань або колоній, а також дізнаєтеся про довічне ув’язнення. Пряма мова як працівників системи, так і її в’язнів, створює об’ємну картину, яка не залишить байдужим жодного глядача. Після показу стрічки відбудеться обговорення.

Презентація відбудеться 15 березня 2017 року, 16:00-18:00 у
просторі «MediaHub» (м. Арсенальна, вул. Суворова, 4/6 (приміщення «Київміськбуду», вхід з двору)

Фільм створено за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США)

Акредитація ЗМІ є обов’язковою і триватиме до 14 березня, 20:00 за телефоном: +38 (044) 253-40-36 або електронною поштою vlv.omelchenko@gmail.com. Контактна особа: Валерія Омельченко.

Анонс події на сайті Асоціації УМДПЛ: http://umdpl.info/events/prezentatsiya-videoproektu-zhyttya-za-gratamy-kyyiv-14-03-2017/

Facebook-cторінка Програми «Права людини за ґратами»: http://bit.ly/2huwGPS
Онлайн-порадник «Життя людини за ґратами»: http://prisonrights.info/

Ім'я та Прізвище
Your answer
Яку організацію/установу/ЗМІ Ви представляєте?
Your answer
Якщо Ви не є представником жодної організації/установи/ЗМІ, з якою метою Ви плануєте відвідати наш захід?
Your answer
Контактна інформація (електронна пошта, за бажанням телефон)
Your answer
Чи бажаєте отримувати електронною поштою актуальну інформацію про корисні ресурси Програми «Права людини за ґратами»?
Чи Ви долучилися до Facebook-сторінки події? Фотографії з заходу будуть саме там: https://www.facebook.com/events/259814304462330/
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms