Formularz rezerwacji - RZESZÓW, Wojewódzki Dom Kultury, 9-14 czerwca 2019
Szanowni Państwo,
witamy na systemie rezerwacji miejsc na projekcje filmowe odbywające się w ramach 5. Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB w Rzeszowie, w kinie Wojewódzkiego Domu Kultury (ul. S. Okrzei 7).
Wojewódzki Dom Kultury dysponuje dwoma salami projekcyjnymi – salą kinową na 250 miejsc oraz salą audiowizualną na 60 miejsc.
Wstęp na wydarzenie jest WOLNY, ale liczba miejsc ograniczona.
Wszystkie filmy są w polskiej wersji językowej. Filmy dla widzów do 15 roku życia mają polskiego lektora, filmy dla starszych napisy.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu.

Do zobaczenia na festiwalu!
Fundacja IKS

WAŻNE!

W związku z zmianami dotyczącymi zgód na przetwarzanie danych osobowych wymaganych przez RODO, informujemy, że by móc przyjąć Państwa rezerwację, przekazać Państwu odpowiedź w sprawie rezerwacji oraz informować o wydarzeniach Festiwalu KINOLUB konieczne jest wyrażenie przez Państwa dobrowolnej zgody na wykorzystywanie danych osobowych.
Jednocześnie zapewniamy, że Państwa dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim ani sprzedawane bądź wypożyczane.

Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO) przyjmuję do wiadomości następujące informacje:
1. Administratorem danych osobowych jest: Fundacja IKS z siedzibą w Busku-Zdroju.
2. Dane będą przetwarzane jedynie w celu i zakresie niezbędnym określonym w powyżej wskazanych klauzulach zgody.
3. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.
4. Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Podający dane może wyrazić wszystkie albo niektóre spośród nich; można też nie wyrazić żadnej zgody.
5. Zgoda może być w każdym czasie wycofana w dowolnej formie (pisemnie na adres 40-040 Katowice, ul. Lompy 14/500, drogą elektroniczną na adres e-mail festiwal@kinolub.pl). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
6. W odniesieniu do przetwarzania przez Fundację IKS danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego, osoba której dane dotyczą w każdym czasie może wnieść sprzeciw, co będzie skutkowało zaprzestaniem przetwarzania powyższych danych w tym celu.


Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Fundację IKS moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celach dokonania rezerwacji miejsc na pokazy filmowe lub wydarzenia i imprezy towarzyszące odbywające się w ramach Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB w Rzeszowie oraz ewaluacji wydarzenia, w zakresie koniecznym do realizacji tego celu. *
Imię i nazwisko osoby rezerwującej *
Your answer
Rodzaj rezerwacji
Nazwa instytucji, np. SP nr 1 w Rzeszowie (jeżeli dotyczy)
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres mailowy *
Your answer
Liczba widzów *
Jeżeli informacja dotyczy grupy szkolnej proszę podać liczbę uczniów wraz z opiekunami.
Your answer
Wybór projekcji (można zaznaczyć kilka)
Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o filmach lub skonsultować wybór prosimy o zaznaczenie odpowiedzi TAK.
W ciągu kilku godzin skontaktuje się z Państwem osoba, która udzieli informacji o programie.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Fundację IKS moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu informowania o kolejnych inicjatywach filmowych. *
Informacje będą przesyłane drogą mailową nie częściej niż raz na dwa miesiące.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy