Miasteczko Równości 2019 - wstępne zgłoszenie stoiska
[UWAGA. Ze względów między innymi finansowych, ale przede wszystkim bezpieczeństwa, nie możemy zapewnić, że Miasteczko Równości w ogóle powstanie w tym roku. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia, żeby móc przeanalizować możliwości i rozwiązania.]

Niniejszy formularz służy do zgłaszania* stoisk i wystawców Miasteczka Równości 2019, które jest planowane w dniu Parady Równości 8 czerwca 2019.

Ze względów organizacyjnych stoiska muszą zostać zgłoszone do 25 kwietnia. Dopiero po tym terminie zostanie przedstawiony koszt - będzie on wynikał z liczby zgłoszeń, formuły imprezy, opłat nałożonych przez m.st. Warszawa oraz możliwości finansowych Organizatora, by w ogóle nie było opłat.
W przypadku konieczności ograniczenia liczby stoisk kryterium wyboru będzie atrakcyjność aktywności na stoisku.

Zgłoszenia bez gwarancji rejestracji przyjmowane są maksymalnie do 15 maja 2019.

*Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy rejestracji stoiska.

Podczas Parady materiały promocyjne poszczególnych wydarzeń i organizacji mogą być rozdawane tylko po wcześniejszej akceptacji Organizatora. Podmiot zgłaszający wydarzenie zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu Parady Równości (http://www.paradarownosci.eu/pl/regulamin-parady/) oraz wyraża zgodę na wyeksponowanie na stoisku materiałów Parady Równości przekazanych przez Organizatora.

W razie pytań prosimy o kontakt z osobą koordynującą: Sara Jujeczka ( sara.jujeczka@paradarownosci.eu )

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Parada Równości. Report Abuse - Terms of Service