Działanie II 3.7 IDUB : Metodologia badań i statystyka dla językoznawców
W ramach Działania II 3.7 IDUB "Wielojęzyczność" kierowanego przez dr hab. Agnieszkę Otwinowską-Kasztelanic chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń badawczą dla językoznawców, zarówno w postaci zakupu aparatury, jak i w postaci wsparcia metodologicznego. Celem tego formularza jest zebranie informacji dotyczących zapotrzebowania na zajęcia i/lub konsultacje z zakresu metodologii badań empirycznych, obróbki danych i statystyki przeznaczone dla językoznawców (przede wszystkim dla pracowników i doktorantów Wydziału Neofilologii, Wydziału Polonistyki i Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW).

Planujemy w nadchodzącym semestrze zaproponować Państwu cykl szkoleń (8-12 godzin), które będzie prowadzić dr Magdalena Łuniewska-Etenkowska, zatrudniona jako post-doc (adiunkt) w ramach Działania II 3.7 IDUB. Ma ona bogate doświadczenie zarówno jako badaczka-psycholingwistka, statystyk i nauczyciel akademicki (https://scholar.google.pl/citations?user=C_HpaxoAAAAJ&hl=pl).

Dr Łuniewska dostosuje treść i formę zajęć do Państwa potrzeb, dlatego w tej ankiecie chcemy dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 5 minut.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy