Matematik Dünyası Dergisi Gönüllü Formu
Bu form Matematik Dünyası Dergisi'nin yayınlanması ve tanıtımına gönüllü olarak katkı vermek isteyenler için oluşturulmuştur. Belli aralıklarla formu dolduranlarla iletişime geçilir. Bir ay içinde dönüş almazsanız bize yazabilirsiniz: editor@matematikdunyasi.org

Sosyal Medya: Matematik Dünyası'nı ve yazılarını sosyal medyada aktif bir şekilde tanıtmaya çalışıyoruz. Bu konuda bize yardımcı olmak isteyecek sosyal medyaya hakim ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var.

Teknik Destek: Yazarların Matematik Dünyası'na gönderdikleri yazıları derginin formatına uygun hale getiriyoruz. Bunun için Latex'e hakim veya ilgili gönüllülere ihtiyacımız var.

Teknik Destek Web: Matematik Dünyası'nın eski sayılarının yazılarını matematikdunyasi.org'ta okuyucularıyla buluşturuyoruz. Düzenli olarak eski sayılardan yazıları web sitesi formatına çevirmemiz gerekiyor. Bu iş önbilgi gerektirmiyor, gerekli bilgileri ekibe katıldıktan sonra öğrenebilirsiniz.

Web Site: Web sitemizi sürekli güncel tutuyor, geliştirmeler yapıyor, duyuruları ve yeni yazıları siteye ekliyoruz. Bunun için wordpress kullanma tecrübesi olan gönüllülere ihtiyacımız var.

MD'yi üniversitelere ulaştırma: Matematik Dünyası'nı üniversitelere ulaştırmak için birçok üniversitedeki temsilcilerimizle iletişime geçiyor, dergiyi duyurmalarını isteyip üniversitelerin siparişleriyle ilgileniyoruz. MD'nin üniversitelere gönderilmesiyle ilgilenecek gönüllülere ihtiyacımız var.

MD'yi topluluk ve etkinliklere ulaştırma: Matematikle ilgili topluluklara ve etkinliklere talep doğrultusunda Matematik Dünyası gönderiyoruz, bu taleplerle ilgilenecek gönüllülere ihtiyacımız var.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ad Soyad
Telefon Numarası
Öğrenim düzeyi
Lütfen son bitirdiğiniz dereceyi işaretleyin.
Clear selection
Bağlı olduğu kurum (Üniversite, lise vs.)
Hangi alanlarda katkı sağlayabilirsiniz?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy