Презентація результатів дослідження “Мій сусід - сміттєзвалище”
Проблема поводження з твердими побутовими відходами гостро стоїть перед населенням чи не кожної країни світу. Особливо гострою для України є тема сміттєзвалищ.

Із серпня по грудень 2021, команда ГО "Еколтава" провела дослідження про вплив сміттєзвалища на життя людей, які проживають поруч з ним та їх екологічно-соціальну дискримінацію. Дослідження "Мій сусід - сміттєзвалище" відбувалося на прикладі с. Макухівка, що розташоване за 500 м від Полтавського сміттєзвалища.

В рамках дослідження фахівці провели аналіз чинного законодавства, ряд глибинних інтерв'ю з жителями, лабораторних досліджень води, встановили датчик якості повітря. Крім того, ми зібрали кращий іноземний досвід по рекультивації сміттєзвалищ та розробили рекомендації для українських реалій.

Якщо Вам цікаво більше дізнатися про дослідження та як його результати можна застосувати до вашого міста, запрошуємо на презентацію.

Коли: 17 січня з 11.00 до 13.00 GMT+2

Формат участі: онлайн платформа Zoom. Після реєстрації Ви отримаєте запрошення в електронному листі з вказівками та адресою проведення чи посиланням на Zoom.
Також презентація відбудеться офлайн у Полтаві в приміщенні "Дія.Бізнес", що за адресою вулиця Соборності, 45а, 3 поверх.

Кількість учасників, на жаль, обмежена. Участь можлива буде лише після отримання листа-підтвердження та за наявності сертифікату про вакцинацію, довідки про одужання від COVID-19 чи негативного тесту не більше, ніж 72-годинної давності.

Організатори: громадська організація "Еколтава"
www.ekoltava.org

Будь ласка перевірте правильність ваших контактних даних при заповненні анкети, інакше ми не зможемо надіслати вам запрошення.
Також, зверніть будь ласка увагу, погоджуючись на участь в офлайн презентації, Ви автоматично даєте згоду на фото- і відеозйомку.

Дослідження “Екологічно-соціальна дискримінація населення за фактором проживання біля сміттєзвалища” проводилось протягом серпня - грудня 2021 року громадською організацією «Еколтава» в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. Воно виконано задля підтвердження гіпотези, що негативні наслідки наявності сміттєзвалища поблизу населених пунктів сприяють посиленню соціально-екологічної несправедливості.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище та ім'я *
Повна назва організації, яку представляєте (установа, бізнес, навчальний заклад) та ваша посада *
Вік *
Область та населений пункт, в якому проживаєте *
Ваш номер телефону *
Формат участі у заході *
Чи є у Вас питання до спікерів?
Чим у Вашій роботі можуть бути корисні результати дослідження?
Чи хочете Ви підписатися на розсилку екологічних новин від Еколтави? *
Даю згоду на обробку персональних даних ГО "Еколтава" та погоджуюсь на участь у фото і відео-зйомці заходу *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy